Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Günlük bütlere girmeden Samsun a kafa dinlemeye gidiyorum bedavadan tatil çıktı iyi mi ama ekonomi ile pazarlamadan kaldım artık onu da geldiğimde veririm yarın 12 saat direksiyon umarım bi tarafa geçirmem arabayı.Şimdi işin yoksa bavul yap traş ol üstüne bi de duş al keşke hepsini bi otomat benim yerime halletsedfdsf
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili idiotcugums,
simdi yatiyorum. yarin sabah 10da gözler üstümde olsun (all eyez on me yeah)sans falan dilemek gereksiz bebeyim, ben isimi sansa birakmicam. yarin o herifleri öyle bi etkiliycem ki, hayir diyemicekler. alcaklar beni. evet istersem benim olur o staj. sdfj
yalan olma ihtimalim olmamali. yok yok yok mahaha siyirdim.
RUHLAR YETMEZ BEDENLERI DE ISTIYORUM! HUAA
Sosyal ağlarda paylaş

boğazım goril gibi ağrıyor günlük, tabi boğaz ağrısı yüzünden başım da ağrıyor, yani kafamın bütün sol tarafı ağrıyor diyebiliriz sanırım, hadi öyle diyelim

bi de bugünkü finalde salladığım sorular hala kafamı kurcalıyor, ama "en azından bitti lan" diyorum. gerçi daha önce iki defa daha bitmişti, bitemiyor yani işte sdf
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugün çok ballı başladım güne eheh.

geç kaldım gene sabah bi paniklenn metrobüs durağına atladım saat 9 a 5 vardı metrobüse bindim sora az ilerde arıza yaptılar (:P) hepsi tabi dizildi ardı sıra.
hemen mesaj attım patronuma dedim arıza yaptılar bekliyoruz oda görmüş galiba ki bugün erken gelmişti gene geç kaldığımı görse kesin 5.ci kattan sallardı beni.
neyse 9 u 25 geçe geldim ofise. havasızdı oda spreyi sıktım zehirleniyoduk üstüm sanki hala kokuyo lavanta lavanta.
Sosyal ağlarda paylaş

günaydın günlük
anneme dün gece azıcık desperado gibi konuştum. böyle 19 bitio, çok büyüdüm, finaller yüzünden gelemicem sizle falan diye. uyanır uyanmaz aradı hemen nasılsın diye ehehu. ailemiz insanları kolay mutsuz olabildiği için ruh halimden şüphe etmiş olsa gerenk. halbusem en mutlu benim her diyarda. ade.
Sosyal ağlarda paylaş

yaptım bişiler... ödevi rapor yaptım. millet -zati toplasan bi elin barnahlarını geçmiyoruz- cd'de, flash diskte falan verdi.. hoca bi "vaay rapor mu yazdın!" oldu.. neyse dataların orjinali varsa onları da ver dedi.. usb de vardı ama gece çıldırdığım için dosya isimleri GABRUJJ.m, KOLEKİLLİ DARTANYAL TON.xlsx, GUGULUGALALA.txt DANYALTOPATAN.doc falan gibi isimler. o isimlerle vermek olmaz diye "eheh yok yaw.. ben yollarım ama" demek zorunda kaldım.. isimlerini düzeltip yolladım şimdi..

gabrujj ne allasen?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...