Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

wastyrx said:

Cuma günkü işi bugün ve acil diye hatırlayıp sabahın köründe tapu belediye koşturmak falan.. Ameleyim ya bildiğin..

Şu yazdığını okuyunca lisedeyken tatil olduğunu unutup sabah 6.40'ta servis beklemek için aşağıya indiğim günleri hatırladım.
Sosyal ağlarda paylaş

küheylan said:

Çılgın İstanbul projesi varmış ya la, iki deniz geçcekmiş İstanbul'dan. İstanbul'a ikinci denizi getirceklerine birini Ankara'ya götürseler ya.

ahahahah asıl proje bu olmalı cidden.
denizsiz şehlrlere çok üzülüyorum şahsen.yazıklılar=/
Sosyal ağlarda paylaş

5 sene önce böle bişey yazmışım şimdi okudum ifade etme özürlü bişeymiş
Mon, 30 Oct 2006 11:52 AM (4 years 6 months ago)
3 şeritli bir caddedir. efendim bu caddenin en sağ şeridi araba otoparkı olarak kullanılmaktadır. park etmek yasak olmasına rağmen bir tane araba çekicisi bile duruma müdahale etmemektedir. şimdi buraya kadar herşey normal gözükmektedir. ama bu normal! durum 3 kmlik yolun 20 dakikada aşılamamasına yol açmaktadır. topkapı istikametinden gelen araçların 3 şeritte giderken yolun 2 şeride daralmasıyla oluşturduğu yoğunluk trafik çilesini doğurur. mis gibi tranvay varken zahmete girip otobüsle o yolu geçmek ise aylık akbile geçiş ile alakalı olup, bu düzeltilmesi mümkün trafik sorununu göz ardı ettirmemelidir.

kısacası şerit daralmaları bazen yapısal bazen de böyle sürücü kaynaklı olabiliyor
bence istanbuldaki yolun kaldıramadığı yoğunlukta akışa bağlı olarak trafik sorununun en önemli kısmını oluşturuyor
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...