Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

günlük mal gibi dolanıyorum.

dün çok güzeldi, öğleni akşamı böyle komple çok mutlu oldum falan. indim izmire annemler bir tek ilgünü getirmiş işi uyanmayayım diye, eve geldik en yakın arkadaşlarım kaldırıma sıralanmış bekliyor. çıktık yukarı kapı çaldı, bütün tiyatro tayfası gelmiş, çiçek pasta getirmişler, çokgzel kokuyor çiçeyim uaeh.

bugün görüşmeye gittim, bu stajımı swisste yapıyorum resmiyet kazandı iş, üç mülakata soktular böyle. türkçe konusunun böyle alamancılar gibi iki ters bir düz ilerleyeceğini bilseydim dönmezdim gkjh. adam ingilizce konuşalım dedi biraz, sarılıp öpecektim glkj.

trafik sıkıntı, ayağımı attım yaya kaldırımına taksici zorla durdu, arkadan da SANA YOL VERMEYEN ÖLSÜN BEE diye bağırdı ilk lafımı da yedim çok mutluyum sdjhfg.

bu salaklık bitsin bir an evvel. ama 31 mayıs 2009 kişisel tarihime kaydedilmiştir. bu kadar sevildiğimi bilsem bir daha, bir daha dönerdim skdjf.

okula gidip belgeleri öğreneceğim sabah, sonra otele, haftaya pazartesi iş başı. durmak yok yola devam! sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
hayatımda iyi ki xera var.o olmasa ayvayı yemiştim.
şuan mantığımı ele geçirmiş bence biri.asla mantıklı düşünemiyorum.saçma sapan bir dönemdeyim.umarım bu dönem geçer.yoksa ben ayvayı cidden yerim.kendimle çelişmekten yoruldum.yani tuhaf bi şekilde değişim geçiriyorum umarım kalıcı değildir.
nese gittim.biraz xerayla konuşayım.bana yardım etsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Nakamura said:
pigidi

günlük beynim sulandı galiba. saat 10'da yatıp deliler gibi uyuma planım 21.35'te gelen bir maille alt üst olup üstüne saatlerce saç baş yoldurttuktan sonra şu "pigidi" lafına güldüm baya bi. (cansın valla sana değil, tekrar geçmiş olsun :/)

çok uykum var, hala doğru çalışıp çalışmadığını göremedim, içim rahat değil ki yatıp 3-4 saat sonra kalkıp bitirip bi daha yatıp, sonra bi daha kalkıp çalışayım. of. 10 dakika daha bekleyip yatıcam, bitti bitti, bitmediyse kalktığımda bi şokla karşılaşmayayım lütfen.

öyle işte, saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...