Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Abi resim paylaşmak için garbageda albüm falan var orada paylaşsanıza resimleri >.<

Günlüğe mütemadiyen yazdığım için çok coolum sanırım. Allah kahretmesin beni hehehe

escape said:

cetintas said:

Hatun bakıyoruz derken,ne oluyor burada 700 küsür sayfa da ne olmuş,bana özetleyin,okutmayın gençler?

hergün buraya yazan cool oluyo başka bi esprisi yok.

-------------------------------------------------------------------

Baya çok uyudum hiçte uyanmadım negzel geldi var ya.. Gerçekten tatil olan pazarları çok seviyorum. ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

olm günnük FAK!1

koşudan dönerken evin yakınında bi kıza denk geldim of offf.

kızıl dalgalı saçlar, masmavi gözler falan. direkt gözümün içine bakarak gülümsedi yanından geçerken, eridim orda euhehuehe. muhtemelen 2 sokak ötedeki özel kız yurdunda kalıyo da şimdi kız yurdunun kapısında dikilmek de olmaz gfdsasfdhdgfs

tüh diyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

olm günnük FAK!1

koşudan dönerken evin yakınında bi kıza denk geldim of offf.

kızıl dalgalı saçlar, masmavi gözler falan. direkt gözümün içine bakarak gülümsedi yanından geçerken, eridim orda euhehuehe. muhtemelen 2 sokak ötedeki özel kız yurdunda kalıyo da şimdi kız yurdunun kapısında dikilmek de olmaz gfdsasfdhdgfs

tüh diyoruz.

Muhtemelen kız yurdunda kaldığını nereden biliyorsun arkadaşım?
Hayır,eğer eminsen orada kaldığını bugün Pazar,sen de delikanlı adamsın.Git dikil kapıda,ne olacak?Değer vallahi...
Sosyal ağlarda paylaş

Bakışları çok seksi.Saçlar da kızıl,yakar adamı.

Ancak cildi çok soluk,kollarını önde kavuşturduğu için göğüslerinin büyüklüğünü anlayamadım.Bir de boydan görmem lazım,kalçaları ve vücudunun kıvrımları hakkında da fikrim oluşmadı.

Neticede hatun bir bütündür,bölünemez.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Bakışları çok seksi.Saçlar da kızıl,yakar adamı.

Ancak cildi çok soluk,kollarını önde kavuşturduğu için göğüslerinin büyüklüğünü anlayamadım.Bir de boydan görmem lazım,kalçaları ve vücudunun kıvrımları hakkında da fikrim oluşmadı.

Neticede hatun bir bütündür,bölünemez.

hıncal title'ı verilsin

lüt fen
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...