Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

indeedi bilmiyodum ben, hemen profil gogo.

http://www.zocdoc.com/careers/software-engineer-25

As a ZocDoc employee you get
- A feeling of accomplishing something genuinely useful to humanity.
- Relocation fees fully covered.
- A competitive salary.
- Free catered lunches every day.
- 100% employer-covered health insurance.
- Stock options.
- A hoverboard.*

Apply Now.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ahahhahahhaha

benim doktorum işini bilir
http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/17560632.asp?gid=381

Abi bu ülkenin doktorlarının büyük bi kısmı "olm oku doktor ol doktorlukta çok para var" diye doktor olmuş, olmaya devam ediyor. Yani çok iyi doktorlar var, hastasıyla ilgilenen, para derdi olmayan falan. Ama büyük çoğunluğu para için babasını satacak adamlar.

Bi topikte bahsetmiştim, babamın eniştesi prostat hede hödö falan derken gitti. Ameliyat edelim iyiye gitsin hede hödö diye ameliyat önerdiler, ama sıra olduğu için 4,5k para verildi ve hemen ameliyat edildi. 1 hafta içinde baüırsaktan alıp mesaneye taktıkları idrar bağlantısı çıktı, idrarı karın boşluğuna aktı. Ameliyat sonrası da mikrop kaptığı söylendi. 2 durum birleşti, adam 1 hafta içinde öldü. Resmen hastanın anasını ağlatmalarının üzerine, bir de cenazeyi gögsünden karnının altına kadar bi yarıkla, koskoca yarık sadece ortadan tek 1 dikişle tutturulmuş şekilde teslim ettiler. Yıkarken şok olduk resmen görünce.

Hani daha öncesinde çok karşılaştım "muayenehaneme gel" diyen doktorla ama, bu olayı da gördükten sonra gözlerimle, artık Türk doktorlarına pek güvenim kalmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

bu yasta kaydiraktan kaydim 25 kere...
nilliye - yegenlerim olmadan asla isimli bi kitap cikarcam, oldum ben.

komsunun veledler de gelince 4 cocugu birden tek basima idare ettim, hani her mahallede ismi yüksek bir ihtimalle FURKAN olan cocugun annesi vardir ya, her seferinde cocugu eve cagirirken bütün mahalleyi inletir ; FURKEEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN! die.

iste ben de öyle oldum anacim.
SAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARP SÖZÜMÜ DINLE!!!!
die cigirdim, bütün ulm inledi anasini satiim.

cocuk bakmak zor zanaat sekerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük az önce markete gittim, dönerken tam bir cool story yaşadım lan.

Önümde minibüs durdu, 2 erkek bi kız indi. Erkeklerden biri zenci, diğer erkek ve kız türk. Zenci kızı dudağından öptü. Zenci döndü arkasını girri. Sonra kız türk çocuğun elinden mi tutuyordu koluna mı giriyordu tam anlayamadım, hemen oradaki pastaneye girdiler.

NOLUYO LAN?
Sosyal ağlarda paylaş

günlük akşamdan beri babamla mücadele ediyorum yarın 2 tane vizem olduğunu bilmesine rağmen gelip bana pisleşiyor, çözdüğüm soruya karışıyor formülde o ne bu ne soruyor(ısı transferle alakalı bir soruydu kendisi makina müh anlıyor güya) maç muhabbeti falan yapmaya çalışıyor amacı ne anlamadım bildiğin ders çalışmamı baltaladı adam.
ayrıca pazar gününe 2 tane kol gibi vize koyan, jandarma bilmem ne sınavı yüzünden o vizeleri öğleden sonraya koyup maça gitmemi de engelleyen asistana selamlarımı iletiyorum.

Sonuç olarak salaklık edip ailenizin yanına geri dönmeyin ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nden kesinlikle uzak durun!
oh be rahatladım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...