Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

tedirgin, korku içinde ama diğer taraftan da az bi meraklı ama yine de yusuflarda...

orda bi yusuf var uzakta
o korku bizim korkumuzdur
merak etsek de,
o ne lan desek de
o yürek çarpıntısı bizim yusufumuzdur

laylaylaylay laaaaay
laylaylaylay laaaaay
laylaylaylay laaaaaaaaaaaaay
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

Staj için iyi bir firmaya başvurdum.
alınırsam sevineceğim baya. hadi bakalım.
Bir de Sussex'den hala haber yok. Ne olur sen de beni sevsen...,,

ŞUAN DÜNYADAKİ EN MUTLU İNSAN BENİM !!!11
BİR ÇIĞLIK ATTIM EVDE HERKES YERINDEN FIRLADI.
ALLAHIM YAREPPİM ÇOK MUTLUYUM.
MUTLULUKTAN ÖLCEM.
Sosyal ağlarda paylaş

az önce ya süre kaybettim ama hayatımı kurtardım ya da süre kaybettim ve hayatımı kaydırdım.

tam olarak emin değilim inanın.

yarın belli olacak. yarın göreceğim...

ama inşallah, umarım, süre kaybetmeme rağmen hayatımı kaydırmamışımdır. inşallah...

çok gerginim yalnız.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

Bella said:

Staj için iyi bir firmaya başvurdum.
alınırsam sevineceğim baya. hadi bakalım.
Bir de Sussex'den hala haber yok. Ne olur sen de beni sevsen...,,

ŞUAN DÜNYADAKİ EN MUTLU İNSAN BENİM !!!11
BİR ÇIĞLIK ATTIM EVDE HERKES YERINDEN FIRLADI.
ALLAHIM YAREPPİM ÇOK MUTLUYUM.
MUTLULUKTAN ÖLCEM.

tebiriks ^_^

bende iki paperinda deadline'i 15i zannederken 18i oldugunu ogrendim simdi, bende mutluyum.
Sosyal ağlarda paylaş

Güzelmiş burası...
Peki ben de yazayım...
Kavga, evden çıkış, başka bir eve giriş, sakin geçen gün, tekrar kavga, başka bir evden çıkış, eve geliş, sakin geçerken akşam tekrar kavga, sakin geçse ne olur artık gece...
Sigarayı da bıraktım a...k....Olsaydı şimdi ne tellendirirdim heee?
Sosyal ağlarda paylaş

daha masaya oturur oturmaz elin afrikalısının yaptığı geyiğe bak abi

-merhabaa
-selam, fransız mısın
-yok, I'm from turkey.
-eheheheh hindi seversin o zaman sen

-do you think it's funny?..

şu lafı dedikten sonra masadaki herkes bişi demeden önce "ya yanlışsa pardon ama" ve "yanlış anlama ama" diyerek konuşmaya başladı. öyle ki ingiliz olanı atatürkten falan bahsetti. cCc.

yeter ulan. hayır masada hindu herif var, eheheh hindisiniz olm siz geyiği yapıyo muyum.

benim gibi flex bi insanı ne hale getirdiniz sdfklsd. zaten afrikalı lavuk tam bir prenses süreyya olan almanın sevgilisi çıktı.

meh.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük ön yazı falan filan
böyle prosedürleri sevmiyorum
staj başvurusunda bile gerekiyor bilader
ne yazayım şimdi ben

şu şu aralıkta 30 günlük zorunlu stajım var, alırsanız ekime almazsanız kasıma kadar yaparım ben bu stajı deyip problem office? mi çekicem, nedir sdafasdf
Sosyal ağlarda paylaş

10 ders alıyorum 3 tanesının sonucu açıklandı ve 3'ünün de sonucu gayet iyi.Şöyle bi sorun var ki yarın sınava giriceğim dersin de kolay olması ayrıca açıklanmayan ingilizce sınavı dışındaki derslerimin hepsi çok berbat geçti.

Kısacası 10 dersten 5 başarılı 5 başarısız gibi bir sonuç çıkıcak ve bu duruma acaip kafayı takıyorum, takmıyomuş gibi gözüksem de.

Bunun dışında yaşadığım bi takım ailevi,sağlık gibi bir çok manevi sorun da böyle olmasında payı büyük.Aklım hep başka yerlerde hep başka şeyler düşünüyorum, okuduğumu anlamıyorum tekrar okuyorum anlıyorum gibi geliyor bu sefer sınavda aklıma taktıklarım geliyor ve yine unutuyorum.

Bu dönemi sanırım gözden çıkarmam gerekiyor gerçekten ve kalan derslerime üzülmeden seneye biraz yorulsam da kendime çeki düzen vererek herşeyi yoluna koymam gerekiyor.

içimi döktüm..

saygılar sevgiler hürmetler.
Sosyal ağlarda paylaş

Liverpool çok güzel. Gerçi Ormskirk'teyim daha bir köy ortamı. Sabahki kahvaltıyı heyecanla bekliyorum. Ayrıca master tezimi yayınlamak için iki kişiden offer aldım sohbet arasında. Lisansımı yaptığım üniversitenin repütasyonunun da akademisyenler arasında çok iyi olması çok sevindirdi gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...