Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

şu anda 4 ders alıyorum, bunların belirli ikisinden sadece birinden bile kalırsam mezun olamıyorum, diğer ikisinden kalsam da etkilemiyo mezun olabiliyorum. ve ben bu kalmamam gereken dersten sanırım üniversite hayatımda ilk defa bi dersten kalarak kalacağım. ve okulu uzatacağım tek ders yüzünden. uzadığı için de master conditionumu satisfy edemicem, diğer tüm offerları reddettiğim için 1 yıl beklemek zorunda kalıcam, 1 yıl sonra da sen ne yaptın 1 yıl diyecekler başvurunca, ya da türkiyede mastera başvurucam.

süper bi psikolojim var şu anda. inanılmaz yani. bravo. 4 yılın içine böyle sıçılır.
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

günlük.

baklava yok, börek yok, poğaça yok, şehriyeli pirinç pilavı yok, bulgur yok, ekmek yok, bisküvi yok, çikolataların %90'ı yok, bira yok, vodka yok, viski yok, hamburger yok, sandviç yok, dürüm yok, pide yok, makarna yok...

diye gidiyo lan liste. bunların hepsi buğday - arpa - yulaf kaynaklı gıdalar. cuma günü tahlil olacam, iş resmiyete kavuşacak, ama zaten belli; bende çölyak var.

makarna, sandviç vs. gibi basit şeyler için çözüm var da bira, baklava falan direkt yalan oldu. =/

GÜNNÜK
bu yukarda yazan var ya...

mehehehe

reflü varmış sadece. babamda celiac olması bende olma ihtimalini baya yüksek kılıyodu ama yine de celiac değilmişim eheh :D

gelsin pastalar, mantılar, biralar, tiramisular vs.ler
sdfdfgsfg

ha bi de gıda intoleransı olabilir dedi, yine test yapacak höf :/
Sosyal ağlarda paylaş

oom bütün sinif böle önümde yanindakinin kucagina cikcak derecede kopya cekerdi, ben kafami azcik yana cevirince ben yakalanirdim ya.

ama artik kopya verseee nil yeaa dedirttircek seviyeye geldim.
kimseye vermem kopya falan, calisin enikler, isiniz ne!

@cem: heralde, arkanda ben varim. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

hayir, onlara kullanmiyorum =P
politik davraniyorum. ben de bilmiyom yeaa hic calismadim diyip sinavda A falan aliyorum!
in yo face etkisi birakiyo.
iclerinden küfrediyolardir tabi bilemicem.

ahanda ben

abi hic calisamadim kesin kalicam, off napcaz diyip en yuksek puandan 30puan fazla almak

priceless!!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...