Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

rahatsiz said:

Dartanian said:

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-sf2p/v188/12/111/1027041280/n1027041280_33698_1093.jpg

Bunun yabancı bi artist olduğunu düşünüyorum ama kim olduğunu bulmam lazım belki burdan biri biliyodur help lan

http://zena.sme.sk/c/3538456/drew-fuller.html

Saolasın ya yeni görüyorum, umudu kesmiştim :D

Günlük lan ödevi zar zor hazırladım bitirdim rahatladım yemin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:

Alarmımı 8'e kurmuştum. Sabah 7.47'de bir kalktım, alarm malarm yok. 'Biological clock success' oldu yine. O kadar da geç yattım halbuki.

nefret ediyorum şu olaydan. eskiden annem kaldırırdı alarmdan on dakika önce saatimi kurmayı unutmuşumdur belki diye, şimdi lanetlendim mutlaka on dakika ila yarım saat arası erken uyanıp geri uyuyamıyorum. ahı tuttu kadıncağızımın resmen.

üstelik annemin sesi alarmdan daha güzel diye arabeske bağlamayı aklımdan geçirdiğime göre şu an, annemi özlemişim ben dfgs.
Sosyal ağlarda paylaş

Açık konuş benle doğruyu söyle
Nedir bu tavırlar bu gidiş böyle
Bir yanlışlık yaptım demediN ama
Şeytana uydunmu aklım takıldı
Bir yanlışlık yaptım demediN ama

Aklım takıldı fikrim takıldı
Yeşil gözlerine aklım takıldı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nefret ediyorum şu olaydan. eskiden annem kaldırırdı alarmdan on dakika önce saatimi kurmayı unutmuşumdur belki diye, şimdi lanetlendim mutlaka on dakika ila yarım saat arası erken uyanıp geri uyuyamıyorum. ahı tuttu kadıncağızımın resmen.

şu olmuş olsa şu anda über bi insandım..

çinliler.. tamam hepiniz bazen çingçonglinglongtingtong olabilyorsunuz ama 2011'de çıkmış standartı siz olmasanız nereden bulacağız.. ne aparıcı, çingen bir milletsiniz benim canlarım yaw.. çekik gözlerinizden öpüyorum, sarı suratınız renklensin diye size pekmez falan da yolluyorum hatta lan.

çok sevgi dolu ve ırkçı görünen bi mesac oldu bu. ama ırkçı değil olm. sevgi dolu. kungfuya gerek yok. çünkü biliyoruz ki ırk stereotipi olarak hepiniz kungfu yapıp böcek yiyorsunuz..

afiyet olsun size o çekirgeler.. bravo olm..
çingçong
Sosyal ağlarda paylaş

abi göt kadar masam var. ev de küçük. büyük masa da sığmaz.

okuyacaklarımı diziyorum. ekranın altına kadar geliyorlar zaten. bi kısmını yanıma yere falan koyuyorum bilmem ne.. citation olacakları kırmızı ile işaretliyorum. uncited ref.ler var. onları yeşille.. ekle yaz, daha sonra alınacakları kağıda not al..

abi kağıt yok.. kağıt nerde.. lan olm nerde bu!

al aranırken gitti aklımdaki de.

millet "şirin studyo evim olsun yeter" falan diyorlar ya.. topu belasını isteyen arkadaşlar olm..

4-5oda olsun da bi tanesini kalın kapılı bi çalışma odası yapayım. hayatın boyunca oku, bilgilen işte be..

föck yu küçük masa, föck yu tuu göççük ev

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...