Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

günlük.

baklava yok, börek yok, poğaça yok, şehriyeli pirinç pilavı yok, bulgur yok, ekmek yok, bisküvi yok, çikolataların %90'ı yok, bira yok, vodka yok, viski yok, hamburger yok, sandviç yok, dürüm yok, pide yok, makarna yok...

diye gidiyo lan liste. bunların hepsi buğday - arpa - yulaf kaynaklı gıdalar. cuma günü tahlil olacam, iş resmiyete kavuşacak, ama zaten belli; bende çölyak var.

makarna, sandviç vs. gibi basit şeyler için çözüm var da bira, baklava falan direkt yalan oldu. =/
Sosyal ağlarda paylaş

Almanya'dayim ama basimdaki tek nazi; damarlarinda osmanli kani (vaaaay simdi bunu söylerken arkadan ceddin dedeen diye girse... ne komikli olurdu.) akan AMCAM!
aaaaaaaaaa kikikiki.

- YOK HÖMÖN YOPOCOKSON YORON HÖMÖNN!!!!
- heil... eeö taam.

adamin telesekretere biraktigi not bile cok korkunc ki. adam ismini, cikarip agzina vurcakmis gibi sarkastik ve dominant bi sekilde söylüyo.
-OOKTAAAR KALBIGIBIKENDIDECOKZEL!!!!
gibi mesela.

hayir yani, adamla ne zaman konussam karsisinda kabiz ifadesiyle duruyorum istemsizce. böyle hafif bir ürkek, her an laf yemeye hazir... ''hanimim vurma'' diycem nerdeyse kücük besleme misali. tamam mübalaga yaptim biraz =P

neyse amcama ithaf ettigim bu postumu burada noktaliyorum ve kütüphaneye gidiyorum. cu.
Sosyal ağlarda paylaş

utopia said:

irin said:

uyuyamayınca yazdım valla mesaj,çello o mesajı hakketti,

o mesajı bana fw etsene

seni de sarı kantarona başlatacağım, bak bana pamuk gibiyim dsfg

öyle bi' gazla yolladım ki unuttum kopyalamayı cevap vermediği sürece asla bulamıcam mesajı ki tenezzül etmedi kendileri henüz
Sosyal ağlarda paylaş

irin said:

utopia said:

irin said:

uyuyamayınca yazdım valla mesaj,çello o mesajı hakketti,

o mesajı bana fw etsene

seni de sarı kantarona başlatacağım, bak bana pamuk gibiyim dsfg

öyle bi' gazla yolladım ki unuttum kopyalamayı cevap vermediği sürece asla bulamıcam mesajı ki tenezzül etmedi kendileri henüz

sent messıcız
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

günlük.

baklava yok, börek yok, poğaça yok, şehriyeli pirinç pilavı yok, bulgur yok, ekmek yok, bisküvi yok, çikolataların %90'ı yok, bira yok, vodka yok, viski yok, hamburger yok, sandviç yok, dürüm yok, pide yok, makarna yok...

diye gidiyo lan liste. bunların hepsi buğday - arpa - yulaf kaynaklı gıdalar. cuma günü tahlil olacam, iş resmiyete kavuşacak, ama zaten belli; bende çölyak var.

makarna, sandviç vs. gibi basit şeyler için çözüm var da bira, baklava falan direkt yalan oldu. =/

Ay geçmiş olsun lan. Çok feci.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...