Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

ayda 2-3kere ikitelli sanayiinin ötesinde bi yerlere gidiyorum kadıköyden çıkıp..

yol o kadar uzun sürüyor ki yakın şehirler arası seyahat yaptığımı düşünüyorum hani
[hr]
oyun yapımcısı bu adam. yazının neresine şaşırayım bilemedim.
Theres some games conference going on, but I’m not there, and it’s very pazazzy, so I thought I’d blog about loft insulation instead. I’m sticking it to the man.

I live in a very old (1750s) house built out of mud and dead peasants, and it’s extremely cold at times. This is because the house was built before mankind invented double glazing, or indeed, glazing, it sometimes seems.
Sosyal ağlarda paylaş

annesini seveyim belediyenin. ruhsat biriminin ebesinin halini hatrını sorayım. o itfaiyedeki memurun kız kardeşine bir kahve ısmarlayayım. kahvenin içine tatlandırıcılar atayım. böyle boktan bi gün geçer mi, geçer işte. gödüm niegara şelalesi misali..
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün arkadaşımın vize extension başvurusuyla ilgili başına gelen kötü olayları duyunca ne kadar muhteşem bir anne ve babaya sahip olduğumu bir kez daha anladım. İkisini de sırayla arayıp çok teşekkür ederim seni çok seviyorum dedim. Sonra da oturup güldüm kendime ne kadar eziksin Ayşe Su diye hahahhahahah.

Çocuklarının hayatında ne olup ne bittiğine dair hiç bir fikri olmayan, siklemeyen o kadar fazla aile var ki. Ben baya mutlu bir insanım lan ailem sağolsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Eveeeeet konsolosluktan geliyorum allahsız herifler belgelerimi yanlış ayarlamışlar, ben bugun vizeyi almayı beklerken beyfendi belgelerinizde yanlşıklık var düzelttik bu hafta için 15.00 - 15.30 arasında gelirseniz alabilirsiniz dedi e bende uçak bileti fln aldım okul başlıcak 15inde dedim böle böle ben başkonsoloslugu arıcam ileticem bu rezaleti fln fişman

3 alıntı istiyorum devamı için

nese

sonra işte çemkirdim biraz ordan bi adam geldi beyfendi şöle gelin dedi 2-3 belge doldurduk fln adam bekletti 15dk çıktı odadan verdi pasaportumu vize herşey hazır buyurun dedi teşekkürler dedim gittim oye
Sosyal ağlarda paylaş

derlerya hep son zamanlarda herşeyin değeri anlaşılır diye
babamında öyle oluyo lan
ölecekmiş gibi konuşmuyorum tabi. adam yaşlandı normaldir. önceden aradığında ciddi bi şekilde hayırlı günler diyerek başlayan konuşmalara şimdi nasılsın oğlumlar, gülmeler falan eklendi.
annem babamın yanına kalmaya gitmiş bugün bi kaç günlüğüne, babamda öyle bi tüfeği deneyim derken bahçede (ormanlık alanda babamın evi) yanlışlıkla bi anda ateşlemiş. annemde kahkaha atıyo arkadan "baban bana ateş etti" diye. alakasız yerlerdelermiş neyseki bi kaza falan yok. babamda şaşırmış tabi emniyette olması lazımdı falan diyo neyse bi daha baya dikkatli olur. adamla konuşurken telefonda ilk defa bu kadar eğlendim. ve 37 dk konuşmuşum annem ve babamla. rekor gibi be max 3 dk sürerdi konuşmaklar. şerefsiz adam özledik oğlum dediği anda kapatasım geldi yine telefonu kapadım zaten.
bende sizi özledimde olmuyo öyle işte siz gelin banane.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...