Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

sesu said:

Mr_Hand said:

Günnük gözümü karartıp gittim sahilde koştum. Tahmin ettiğim gibi soğuk değildi hava (gerçi mille sadece gözleri görünecek şekilde sarınmıştı atkı-bere-vs. ama neyse dsafdsfg)

sora döndüm, dönerken arayıp arkadaşa (öküz daha yeni uyandı benim aramamla) dedim; "kahvaltı edelim, gel".

Şimdiiiii

Ben krep yapmaz mıyım? meyve doğramaz mıyım :D domates - hıyar vs. bile doğrarım ki. Sıcacık Bergamot çayını da yudumlaya yudumlaya keyif yaparım sora. mehehe xD

Abi sen ne yaptın? Bitirdin beni sabah sabah.

sabah sabah?

Ben 2 saat geriden geliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

tam moda girmişim...

çalışıyorum, abi illa ki bi bok çıkıyor. eve gelen oluyor, telefon geliyor, skype'dan arayan oluyor.

evet abi.. gitti o azim.. 3-5sf okudum.. 1sf yazdım.. az biraz excele formül girdim
tam mı değil mi onu bile bilmiyorum..

evde karartma uygulayacağım artık.. gecenin 2-3ünden sonra çalışmaktan imanım gevredi..

yok bi de okuyorum.. tamam? işte diyor ki bunu fema 356'dan aldıki bu 356'da böle ama fema450'ye uysun diye böle yapıcaz..
aradan bi olay çıkıyor.. koptuğumda tüm bu bilgiler de kopuyor.. abi bu curve neredendi.. asce olaya nerden girdi be! bssc'ye niye referans vermişler.. aci 318',in burada işi ne..
10sf tekrar bak. ikinci defa okuduğun için anladın san.. kod yaz. sonuçlar saçma çıkıncaya kadar doğru yaptığını san. saçma sonuçlarla karşılaşınca eski yaptıklarını, doğru dediklerini araştır.. elle çöz. hatalı olduklarını gör. tekrar koda dön. hatayı araştır..

işte bi hafta böle geçiyor

pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
millet sevgili,14şubat derdinde bizim yaptığımıza bak be..

son yazdığma bakıyorum structure is not susceptible to instability ne okudum da bu sonuca vardım ki ben.. table falan da yok.. sıkılıp kapattım her şeyi.. üff. hay sokayım ben yaa

abi gene telefon..
rahat bi 2-3gün kimsenin aramadığını bilirim.. oturuyorum bişiler yapayım.. anında abi.. :/
Sosyal ağlarda paylaş

küfür edicem banlanıcam..

aptal herif.. teknoloji diye bişi var.

adam örnek basmış

kips, psf falan..
örneği çözmeye kasıyorum. sonra dönüp bir de ft-kips falan birim değiştirip oradan çıkan sonuca bakıyorum..

pffff..

şu tez bitsin, bildiğin haç galine getirip yakıcam tamamını bu kitapların..

alevler göğe yükselecek
Sosyal ağlarda paylaş

Sabah sakin sakin otuyuyorum başına, üç sıra, dört beş altı, on ikinci onüçüncü sıra. Sonra fenalık. Bırakıyorum. Ulan diyorum bitsin yoksa kış bitecek ben giyemeyeceğim bu kazağı. Derin nefes alıp tekrar başlıyorum ama beş sıra. Elimden gelen bu. Daha fazlasını yapamıyorum. Bitiremiyorum. Hoovf!

Omzundan düğmeli kazak diye tutturmamış olsaydım eğer, şimdi ..

Örgü örmek.
İpin, hatta iplerin ucu gelse de bitmeyen şey.
Sosyal ağlarda paylaş

azonce cüneyt özdemir twitter dan "Aşk'ın ticari pazarlanması=Sevgililer günü.. Aşkında böyle uyduruk kapitalist bir güne ihtiyaç duyan herkese üzülüyorum. Aşkın üfürük hali!" diye bi ileti gönderdi,
bende ona forever alone gönderdim.
Çok mutluyum ahahahahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

YİMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKKKKK!!!!!!!!!

sonra

TTTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEZZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!

evde bağırarak gezmek istiyorum da müstakil değil.. olsa bayaa bağıra bağıra gezerdim. güzel olurdu..

BAAAĞ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| %98
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

azonce cüneyt özdemir twitter dan "Aşk'ın ticari pazarlanması=Sevgililer günü.. Aşkında böyle uyduruk kapitalist bir güne ihtiyaç duyan herkese üzülüyorum. Aşkın üfürük hali!" diye bi ileti gönderdi,
bende ona forever alone gönderdim.
Çok mutluyum ahahahahahahaha

ahahahahsdf abi sabah sabah bu postla güne neşeli başladım resmen sdfg

ofis bomboş, keşke azıcık geç gelseydim demekten alamıyorum kendimi. bir de gittikçe informalleşiyor giydiklerim, bir gün patlayacaklar ne bu rahatlık diye, çok korkuyorum sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...