Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Günnük gözümü karartıp gittim sahilde koştum. Tahmin ettiğim gibi soğuk değildi hava (gerçi mille sadece gözleri görünecek şekilde sarınmıştı atkı-bere-vs. ama neyse dsafdsfg)

sora döndüm, dönerken arayıp arkadaşa (öküz daha yeni uyandı benim aramamla) dedim; "kahvaltı edelim, gel".

Şimdiiiii

Ben krep yapmaz mıyım? meyve doğramaz mıyım :D domates - hıyar vs. bile doğrarım ki. Sıcacık Bergamot çayını da yudumlaya yudumlaya keyif yaparım sora. mehehe xD
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

Günnük gözümü karartıp gittim sahilde koştum. Tahmin ettiğim gibi soğuk değildi hava (gerçi mille sadece gözleri görünecek şekilde sarınmıştı atkı-bere-vs. ama neyse dsafdsfg)

sora döndüm, dönerken arayıp arkadaşa (öküz daha yeni uyandı benim aramamla) dedim; "kahvaltı edelim, gel".

Şimdiiiii

Ben krep yapmaz mıyım? meyve doğramaz mıyım :D domates - hıyar vs. bile doğrarım ki. Sıcacık Bergamot çayını da yudumlaya yudumlaya keyif yaparım sora. mehehe xD

Abi sen ne yaptın? Bitirdin beni sabah sabah.
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:

Mr_Hand said:

Şimdiiiii

Abi sen ne yaptın? Bitirdin beni sabah sabah.

sabah sabah?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...