Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

hani astalavista.box.sk'dan crack falan indireceğinizde yanda şey çıkar..
"hamdiye KONYA seni bekliyor!"

-ulan ben istanbul'dan bağlanıyorum proğrama, konya neresi be! çabuk beni reji'ye bağlayın! şeklinde isyan ediverirsin..

ha o isyan ufacık bişiymiş, keza +800km'nin lafı mı olur? yahoo ve diğer siteler brezilyadan girdiğimi sanıyor! öle böle değil. bayağı brezilya'dan yerler yazıyor ve flickr, yahoo falan portekizce çalışıyor.. google bile com.br diye şey ettiriverdi!

öncelikle brezilyaya taşındığımı sanıp dışarı fırlamama rağmen dışarısının hâlâ türkiye olduğunu, hâlâ türk kızlarının sarkık popoları ile etrafta dolandıklarını görünce büyükçe bi hayal kırıklığına uğramadım desem yalan olur..

eve gelip buscar, muscar diyen bilgsayarıma kafayı çakıp opendns'ten çıktım.. cookie mookie siliverdim her şeyi..

şimdi google bile tr'ye döndü.

ancak elbette ki bu brezilya'da yaşamam için yaradan tarafından gösterilmiş bir işaret idi!

BRAASSSIIIIIIIIILLL!!
Sosyal ağlarda paylaş

günlük okuldayım su an, bi bilgisayar labına uğrayayım dedim millet oturmuş nette oyun falan oynuyo. bi allahın kulu pencere açmamış içersi leş gibi ter kokuyo. açtım 2 dakkada ter temiz oldu içersi. nörd müsünüz nesiniz arkadaşım gidip ders çalışsanıza kütüphanede dfsdfg
Sosyal ağlarda paylaş

bugün acayip mutluyum nedensiz.sabahtan beri kendi kendime eğleniyorum.modadaydım arkadaşımla buluştum.bolulu hasan ustadan şahane bir dondurma yedim ^^
şarkı söyleye söyleye sokaklarda yürüdüm işte oçok eğlnceliydi ama millet beni deli sandı sanırım.ama çok şirindm ^^

*bugün bağıra bağıra modada fairytale söyleyen kızıl saçlı bi kız gördüyseniz o benim.ehe.
Sosyal ağlarda paylaş

son 3 yıldır;

sadece 4 kişiyi canımdan çok seviyorum günlük.
olmazsa olmaz dediğim 5 kişi var.
çok eğlendiğim, iyi vakit geçirdiğim ama daha ötesine geç(e)mediğim 27 kişi var.
yüz yüze görüşmediğim halde dertlerimi anlatabildiğim 2 kişi var.
keşke hiç hayatıma girmeselerdi dediğim 3 kişi var.
keşke hiç hayatımdan çıkmasalardı dediğim 2 kişi var.
gerçekten nefret ettiğim 3 kişi var.

geriye kalan insanlar; olsa da olur olmasa da olur, ama bazıları olsa daha iyi olur.

burda bahsettiğim 3 kişi ailemden, geriye kalanların bir kısmı arkadaşlarım, bir kısmı eski sevgililerim, bir kısmı eski sevgilim bile olamayanlar, bir kısmı da artık arkadaşım olmayanlar.

çok önemli not1: teker teker hayatımdaki bütün insanları düşünerek yazdım.
çok önemli not2: çok canım sıkıldı, ne yapıcağımı şaşırmış durumdayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugünü uzun bir zaman unutmayacağım sanırm , karışığım çok günlük neden en ihtiyacım olmadıgı bir zamanda umulmadık işler çıkar insanın karşısına anlamıyorum iki gün önce her şey huzur verici güzeldi aslında şimdide öyle huzur dışında dönmedolaptaki gibi küçük çocuklar gibi midem bulanıyor olmamalıydı şu anda bu tam rayına girmişken her şey neden hesapsız işler çıkar sapkanın altından anlamıyorum.Bak ne güzel yaz gelmiş finaller yaklaşmış rahata kavuşmaya çeyrek var ama olur mu öyle şey illa birşey gelicek şu rutin güzel sakin hayatı altüst edecek.Birisi aşırı yükleme yaptığımda düğmemi kapasın artık çünkü bende düşüne düşüne yakacak devre falan kalmadı anam hadi esenlikler dilerim sana da birazdan kart sesli imam çıkıp ezanı da okur ondan sonra yeni bi gün başlar falan fişman.

Ha bi de murpy yasaları gerçekten newton kanunu gibi işliyor demeden geçmiyim.

edik.typo
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ya herşey baya iyi gidiyor ancak deliler gibi hasta oldum sürekli ateşim ine çıka bir hal oldu , demin kustum bir saate yakın kopuk kopuk.. Halsizim ama öksürmekten uyuyamıyorum iki ya da üç gün oldu emin değilim aralarda bir iki saat sızmış ta olabilirim.

Ölüyorum lan.

Hurafe onlar derken domuz gribi mi? Lan?? dedim de onda deliler gibi ishal oluyormuş insanlar . Benimki normal grip herhalde ama deliler gibi öksürüp kusuyorum bu ne lan?

Vallahi mecalim kalmadı ya bir duş alayım dedim onda bile hareket edemiyordum adam akıllı. Beynim durdu artık.

Meh.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:
bugün acayip mutluyum nedensiz.sabahtan beri kendi kendime eğleniyorum.modadaydım arkadaşımla buluştum.bolulu hasan ustadan şahane bir dondurma yedim ^^
şarkı söyleye söyleye sokaklarda yürüdüm işte oçok eğlnceliydi ama millet beni deli sandı sanırım.ama çok şirindm ^^

*bugün bağıra bağıra modada fairytale söyleyen kızıl saçlı bi kız gördüyseniz o benim.ehe.

Modaya kadar gittin ali usta yerine bolulu hasan ustadan dındırma yidin?

Cafe Kemalin ordan geçtiysen sanırım gördüm sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...