Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

of 2 gündür içiyoruz, çok da eğleniyoruz. muslimfagler ne kadar ağlarsa ağlasın, alkol içmesini bilenle tüketildiği zaman çok güzel bişey.

4 gibi eve geldim, biramı açtım bardağıma doldurdum, bi yandan doğumgünü mesajlarıma cevap verip bir yandan da içiyorum. bi baktım, biram bitmiş. tam üzüldüğüm anda, bardağın 33'lük olduğu aklıma geldi

buraya da everythingwentbetterthanexpected.jpeg koyacaktım da, resimler gene kurbaa olmuş.

öyle işte, mutluyum desem yeridir :)
Sosyal ağlarda paylaş

kapinin önünde arabasiyla kardesimi bekledi, elinde laptop var diye NAPIYOSUNUZ BURDA NE ISINIZ VAR NAPIYOSUN LAPTOPLA LÖLÖLÖ yapip ardindan plakayi alip polise sikayet eden suursuz ircci issiz bir pislige sahibiz komsu olarak.

sonra polisin gelip HANGI ÜLKEDENSIN? PASAPORTUN HALA GECERLI MI? diye irccilik yapmasi... bisi bulamayinca ''ya evet oluyo öle'' diyip geri cekilmesi.
nazi alamanyasindan kalan kirintilar...

heil hitler, ölmedin kalbimizdesin. aksiyon cikariyosun bize güzel oluyo.
kapisina gidip agzina sicsan (ben degil, ben gitsem sen git velin gelsin der.) amacina ulastirirsin, sevinir. amaci kavga cikarmak itin.

trajikomik.
Sosyal ağlarda paylaş

bu gün yönetimdeki müdür yardımcısı svetlana ile tanya ya pis gider yaptım.

neymiş efendim kış tatili olmayacakmış, programın gerisindeymişiz, tatilsiz devam edilecekmiş.

dedim valla budit ili nibudit, ya priyehal fı tursiyu

okadar.

kocaman gözlerini açıp mal gibi baka kaldılar. size mi sorcam lan gidip gelirken. 1 milyar masraf edip uçak bileti alcam sonra tatil yok ama bıyk bıyk bıyk. yerim lan sizi. pis ruslar.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

kapinin önünde arabasiyla kardesimi bekledi, elinde laptop var diye NAPIYOSUNUZ BURDA NE ISINIZ VAR NAPIYOSUN LAPTOPLA LÖLÖLÖ yapip ardindan plakayi alip polise sikayet eden suursuz ircci issiz bir pislige sahibiz komsu olarak.

sonra polisin gelip HANGI ÜLKEDENSIN? PASAPORTUN HALA GECERLI MI? diye irccilik yapmasi... bisi bulamayinca ''ya evet oluyo öle'' diyip geri cekilmesi.
nazi alamanyasindan kalan kirintilar...

heil hitler, ölmedin kalbimizdesin. aksiyon cikariyosun bize güzel oluyo.
kapisina gidip agzina sicsan (ben degil, ben gitsem sen git velin gelsin der.) amacina ulastirirsin, sevinir. amaci kavga cikarmak itin.

trajikomik.

O komsuyu ne düversin varyaaa
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...