Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

insanlarla konuşurken esc tuşuna ihtiyaç duyuyorum. gereksiz konuşmalarda esc diyeceğim. konuşmanın tam metini çıkacak adventure oyunlarında olduğu gibi.

yoksa konuşma boka sarıyor.

-ben bilmem ne ile görüştükten sonra bilmem kimi ararım.. bıdı bıdı.
+hmmm (esc tuşu yerine, karşı taraf susunca söylenmiş boş bir mırıldanma)
- >:[ e tabi onunla konuşmadan nasıl olur ki hem böle bişiler (adam doğrudan defansif konuşmaya başlar bu hmma lan üstünde durma işte mal herif.. konuşma uzar gereksiz yere)
+hadi bakalm hayırlısı(esc tuşu yerine, karşı taraf susunca söylenmiş boş bir kelime)
- >:[ hayırlısı ama hayırlısı demekle hayırlısı olmuyor biliyorsun (nitrogliserin mi taşıyorsun arkadaşım! ne tripler falan..)
...
konuşma devam eder. hmm/tabii/evet vs.
...
+aa du diğer hattan arıyorlar ben dönerim sana sonra. ok (yarabbim kurtar beni!)

işte günlük hayatta, telefon konuşmalarında esc'nin önemi isimli seminerimizin sonuna geldik.. özellikle hayatın her anında karşımıza çıkan.......
/esc
/esc
/esc
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

insanlarla konuşurken esc tuşuna ihtiyaç duyuyorum. gereksiz konuşmalarda esc diyeceğim. konuşmanın tam metini çıkacak adventure oyunlarında olduğu gibi.

yoksa konuşma boka sarıyor.

-ben bilmem ne ile görüştükten sonra bilmem kimi ararım.. bıdı bıdı.
+hmmm (esc tuşu yerine, karşı taraf susunca söylenmiş boş bir mırıldanma)
- >:[ e tabi onunla konuşmadan nasıl olur ki hem böle bişiler (adam doğrudan defansif konuşmaya başlar bu hmma lan üstünde durma işte mal herif.. konuşma uzar gereksiz yere)
+hadi bakalm hayırlısı(esc tuşu yerine, karşı taraf susunca söylenmiş boş bir kelime)
- >:[ hayırlısı ama hayırlısı demekle hayırlısı olmuyor biliyorsun (nitrogliserin mi taşıyorsun arkadaşım! ne tripler falan..)
...
konuşma devam eder. hmm/tabii/evet vs.
...
+aa du diğer hattan arıyorlar ben dönerim sana sonra. ok (yarabbim kurtar beni!)

işte günlük hayatta, telefon konuşmalarında esc'nin önemi isimli seminerimizin sonuna geldik.. özellikle hayatın her anında karşımıza çıkan.......
/esc
/esc
/esc

Oysa hiç bir şey yazmayıp, kişi çevrımdışı olduktan sonra "ya kusura bakma bilmem ne yapıyordum" demek var mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

telefon ya da yüzyüze ama bu dediğim be..

gerçi konuşurken bi iki kere invisible olmaya çalıştım, çevrim dışı numarası yaptım ama nedense yemediler. "dasaaa dasaaaa! kime diyorum!" diye devam ediyorlar öle yapınca.

bi kerede konuşurlarken elimde tuttuğum tostu kemirerek "out to lunch" dedim ama ağzım dolu iken dediğim çok anlaşılmadı sanıyorum.

düşündüm de bi gün koridorda yürürken falan invisible ayağına yatıp ilerlesem bayağı komik olur yalnız.
Sosyal ağlarda paylaş

abi google sağolsun bi sürü bişi indiriyoruz da.

böle alakasız bişiler çıkınca

bazen hafif şaşırıyorum, çok az da yusuf oluyorum.. ama sonra geçiyor..

lan böle damgalı mamgalı, naval, usaf bilmem ne getirme bana google!!

adam 450sf tez yazmış yaa.. bu değil, bu üstteki çok alakasız bişi.. herif gitmiş proğram yapmış kendine. bi sürü matematiksel biişiler var zaten. sonra gitmiş sistemi çözmüş, sistemi geliştirmiş, şöle şöle olması lazım falan bin türlü sonuç çıkarmış. yaptığı analizlerin sonuçları da dahil değil hani.. examiner olarak çin, italya, avusturya, ingiltereden hocalar gelmiş zaten.. naapıyonz olm siz? uni of sydney'denmiş manyak adam..
Sosyal ağlarda paylaş

askeri olunca adam diyor hani 12eylül hedelerindendir polis evi basmış. red house var diye adamı gomunüst ilan etmişler.

çelikte buckling dışında wagner effect bi olayla karşılaştım. onu anlamaya çalışıyorum. neredeyse tüm çalışmalar, uydu, uçak kanadı bilmem ne üzerine. hemen hemen hepsi de amerikan ya da israil askeri çalışmaları..

tamam adam altlarına yazmış "halka açık" diye de gören olsa anlamaz, red house misali, diye bi tedirginlik yaşıyorum otobüste falan çıkarttığımda. hele bi iki tane israil çalışması var, damgalar, bilmem neler caf caflı böle :>
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...