Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

konuştum, daha doğrusu konuşam adım.

Dün bi arkadaşını beklicekti, bu sabah metroda sordum. Görüştün mü, diye.

-Evet, erkek arkadaşım, sürpriz yapmış. Çok mutlu oldum. Dedi.

Başlamadan biten bir hikayenin sonuna daha geldik.

Ben bu kafayla bi 50 yıl daha evde kalırım sanırsam.

Zamanlamayı tutturamıyorum, ya çok geç oluyor ya çok erken, yada bu dünyaya henüz beni beğenebilecek bi kız gelmedi.

Şimdi onunla karşılaşmamak için feci bi şekilde kasıcam kendimi. Hadi hayırlısı :=)
Sosyal ağlarda paylaş

@One Konuşmadıysan niye kaçıyorsun ki? Normal hayatına devam et işte

Kapıya polis amca geldi günlük. Zorla tanıklığa götürme kararı çıkmış gel gör ki ilk defa duyuyoruz mahkemeyi de tanıklığıda.. Çok dandik bu işler ha, mahkemeye çağırılıyorsun haberin olmuyor ama sonra suçlu bile olursun mazallah bize gelen şeker gibi amcaydı oda biliyor herhalde böyle olduğunu. Bir güzel anlattı noolduğunu sonra işte tarihi falan söyledi iyi günler diledi gitti sonra O_o

HOBAAA annem mantı yapıyor o/
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

@One Konuşmadıysan niye kaçıyorsun ki? Normal hayatına devam et işte

Kapıya polis amca geldi günlük. Zorla tanıklığa götürme kararı çıkmış gel gör ki ilk defa duyuyoruz mahkemeyi de tanıklığıda.. Çok dandik bu işler ha, mahkemeye çağırılıyorsun haberin olmuyor ama sonra suçlu bile olursun mazallah bize gelen şeker gibi amcaydı oda biliyor herhalde böyle olduğunu. Bir güzel anlattı noolduğunu sonra işte tarihi falan söyledi iyi günler diledi gitti sonra O_o

HOBAAA annem mantı yapıyor o/

mantıları lüplettin tabi,bizimkide can :P
Sosyal ağlarda paylaş

günlük sabah adamın tekinin attığı maila sinirlenip gereksiz agresif ama açıklayıcı bi cevap yazdım. adam direkt beni aramak yerine başkasını arayıp tantana kopardı.

ben arayıp "sorunu" çözmek zorunda kalıyorum, hemen -cım -cim'li konuşuyo, "sen de şurda haklısın burda bölesin" diyo uyuz katsayım 2 oluyo.

bütün gün sinirlerim tepemde dolaştım. halen de öyleyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...