Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

hukukçu ve avukatlarla cidden laf dalaşına girilmiyo, haklı bile olsan haksız çıkartmayı başarıyolar.

Neyse, yarın büyük gün, bakalım ne diyicek merak ediyorum. Yoksa biraz daha zaman mı geçse, off şöyle arada kalmaktan nefret ediyorum.

Yok yok konusayım en iyisi, sonra çok geç olmasın, zaten 1 ay oldu.

Nabıyım lan günlük, sen olsan nabardın mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet gidip konusucam yarın, en azından kendimi daha fazla kaptırıp daha fazla kırılmaktan iyidir.

Kabul etmezse de, iş yerindeyken bile mecbur kalmadıkça ne konuşur ne de yüzüne bakarım.

Şu şarkıyıda loopa alır 3-5 gün falan dinlerim heralde.

http://fizy.com/#s/1joy3q
Sosyal ağlarda paylaş

nomsaR said:

valla ben 3194 te ezerim de gerisin bilmiyorum.

bu ne lan?
ieee 1394 gibi..

homhomhom.. bu gün tez için ne yaptım..

homhomhom bir çeşit düşünme efekti burada. böle kafayı bi sağa bi sola sallayarak okuyacaksınız →hom/←hom/→hom diye..

ne sallıyorsun kafanı be salak mısın sen! hem homhom diye düşünme efekti mi olur sersem şey.. yemin ediyorum aptal bu çocuk!
Sosyal ağlarda paylaş

1 senedir asker bekliyorum gunluk. İşin komiği sevgilimle yakın arkadaşımın aynı anda gitmiş olması. İkisinin de Guneydoğuya köylere duşmuş olması. Neyse ki çoğu bitti azı kaldı gunluk.

Evimi su bastı annemin evine taşındım gunluk , İzmirden İstanbula taşınmış oldum , çok da fena olmadı. Olması gerektiği için oldu sanırım , belki burada bazı şeyler daha iyi oturur , daha bir duzene girer.

Kocaman bir VW Garajı buldum gunluk. Anlaşma yapıcam , orada eğitim alıcam , VW birleştirmeyi öğrenicem.Bu çok uzun zamandır en çok istediğim şeylerden biriydi.

Bir de yeni bir gruba girdim , ilk defa bugun studyo aldık , felaket durumdayım , çok çalışmam lazım.

Sevgiler öpucukler gunluk
Sosyal ağlarda paylaş

abvblizzard said:

Bi insanın hayatında suböreği ve portakal suyundan başka güzel bişey olmaz mı lan.

Bizde onlar bile yok =(

Dün hatun kişinin biri ağladı msnden bana anlatıyor kız, e tamam boşver bunu bitirmişin daha neyini kurcalıyorsun diyorum ama bana msj attı falan diyor. Sen ne istiyorsun peki dediğim de değişmiş öyle diyo falan yapıyor. Ei madem git bi gör nası bişi olmuş diye diyorum. İşte kandırır beni inanırım bende yalan olduğunu bile bile sonra gene mutsuz olurum falan deyor. E o zaman hazır çıkarmışsın hayatından geri sokma madem diyorum ''ama =/'' falan yapıyor. 'Eeeh senle mi uğraşacam lan bi xxxxxx git' diyordum bildiğin az kaldıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...