Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

senko said:

dasaaa said:

p90x yap

WTF!!

abi bi p90x nasi bisi izledin mi hic :D ha yok nil onlari yapabilecek kapasitede bir hanimkizimiz ise saygiyle egilirim zaten karsinda. Ben egilmesem kendi eger zaten.

e ozaman p90dan başlar zaten. ama 90x de güzel.. yogax stretchx falan adama can veriyor, hayata bağlıyor bildiğin. p90 bile yapsan haftasonu yogax stretchx yapmak lazım..
Sosyal ağlarda paylaş

90-60-90?

ya koltuk pert olmuştu. bizimkiler yeni koltuk almışlar, kurdum işte şimdi. ama geriye yatmayanlardan..
özhan canaydın gibi oturuyorum öle.. bişi de diyemiyorum "yok lan bunları sevmiyom ben" diye..

bi garip bişi oldu..

özhan canaydın gibi hissettim kendimi bi anda.
Sosyal ağlarda paylaş

Ractamainus said:

cumartesi akşama kadar çalış.
pazar ofiste sabahlamacalara yelken aç..
yarın ne olacak merak et.
beynin erisin.
stres yap.
stres altında çalışmak da zor olsun..
düşün.
çalış.
çalış.
çalış.
yorgunluktan ölme.
çalış.
bitsin diye dua et.
çalış.
hebe..
hüb.

ve milletin evden işe gittiği saatte, işten eve gitmek..
Sosyal ağlarda paylaş

işleri biriktirip son zamanlarda sabahlaniyorsa hatali sensin yalnız :D diğer türlüyse yapcak bişi yok

bide yılların getirdigi tecrübeye dayanarak söyliyim özellikle yazılım konusunda son 3-4 gün sabahlıyalım olayı fecı fiyaskolarla sonuclanıyor. En güzeli planı programı dogru düzgün yapıp işi o zamana en güzel biçimde yaymak. sabahlama olunca işin içinde logaritmik düşüyor insanların performansları
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

işleri biriktirip son zamanlarda sabahlaniyorsa hatali sensin yalnız :D diğer türlüyse yapcak bişi yok

bide yılların getirdigi tecrübeye dayanarak söyliyim özellikle yazılım konusunda son 3-4 gün sabahlıyalım olayı fecı fiyaskolarla sonuclanıyor. En güzeli planı programı dogru düzgün yapıp işi o zamana en güzel biçimde yaymak. sabahlama olunca işin içinde logaritmik düşüyor insanların performansları

özel sektörde çalışmadın değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük az önce epic düştüm

Boktan bi çalışma sandalyesi var ofis tipi. Hesap makinesi düştü, uzanayım dedim. O kadar boktan ki afedersin, tekerlek kollarını uzun yapmamışlar, yana yük verince devriliyor. Ben de bi uzandım almak için makineyi, yandaki sehpaya belimin sırtıma doğru olan kısmını vurdum.

İnanılmaz acıyor ve kan toplamış. Morarıcak ve acıyacak uzun bi süre. Çok kötü lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...