Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Holy said:

syd said:

stajimin gerek ve sart kosulu popomun sirket sandalyelerinden birine temas etmesi sanirsam
gene hicbir sey yok
sikintidan jawa ogreniyorum
bu arada staji zevkli gecen / gecmis olan kimse var mi?
benim geçen sene zevkli geçmişti stajım. laboratuarda normal çalışanların yaptıklarının aynısını yapıyorduk. rutin işler gelince her gün, sıkılmaya pek vakit olmuyordu. hem öğretici, hem eğlenceli bir staj yaptım.
adina sevindim ben sadece ayarsiz klimada hasta olmaya ve ofiste vakit gecirmeye geliyorum
ne beklentilerle gelmistim halbu ki
IFF`in falan yapildigi labdayim ama bizi izole ettiler projelerden
Sosyal ağlarda paylaş

mehehe

said:
Dear Springer Customer,
Thank you for recently publishing your article in a Springer journal and a warm welcome to springer.com. As part of the publishing process we are pleased to offer you a 33.3% discount on Springer books when ordering online. This special privilege is connected to your user name and password – so simply log in and start browsing! Every time you purchase a book online on springer.com your discount will be deducted from the total sum.

artık dover yerine springer alabilirim sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük dün gece bi rüya gördüm, öff.

erotik değil lan, heyecan yok.

Mat2 sınavına giriyorum. Diyorum niye 3. sınava girdim? Önümdekini dürtüyorum, "geçen salı olmadık mı lan finali?" diye. "Abi bu ders önemli olduğu için 1 vize 2 final" diyor. "Yok artık lan" diyorum. Aksine, bi gün önce geçmek için finalden alınması gereken minimum not 20'den 50'ye çıkarılmış. Kağıda bakıyorum, mümkün değil yapamam. Beynim nasıl üretmişse artık, kimbilir hangi ileri matematik konusunun sorularıydı. Bir tırsıyorum, bir geriliyorum. Bütün dünyam yıkılıyor. Lan ben geçmiştim diyorum, nerden çıktı bu final şimdi?

Uyandım sonra bu kadar mutlu bi uyanış olamazdı. Ofs.

Eğer ben her kaldığım ders için bu kadar gerileceksem, bitmez lan eğitim hayatım benim.
Sosyal ağlarda paylaş

müzik dediğin ya adalı olacak ya da kuzeyli. adamların müziği amerikanyaya falan 1,5tur fark atar. adam değil kadın söyleyecek bi kere. 70ler-80ler içericek içinde. jabara jubara gitar riffleri ile up-tıs up-tıs up-tıs ile stroboscope ışığı ile yo yo biyatch-madafaka ile dolu olmayacak..

ha bir de kadın dediğin şarkı söyleyebilecek, şarkı söyle(ye)meyen kadın tornavida nedir bilmeyen/kullanamayan adamla aynı kategoride değerlendirilmeli ve görüldüğü yerde yakılarak imha edilmelidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...