Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Saeros said:

lan bi saat önce filan antibiyotik alıcaktım ama aldım mı almadım mı hatırlamıyorum
22 yaşında hafızaya gel, 50'ime gelince alzheimer bayrağını çekerim artık

geometri sorusu çöz, ciddiyim. gri beyin hücrelerinin artmasını sağlıyor. bir de bulmaca aynı işlevi görüyordu sanırsam. bir de ülkücüler gibi kafa tokuşturma ki gri beyin hücrelerin ölmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

fırk fırk burnumu çekip duruyorum çok sinir bozucu.. -.- Telefonuma bissürü yeni müzük yükledim ama herkeşlere zil sesi atamaya üşendim onuda yarın falan yaparım diye düşünmelerdeyim. Bugün 4. gün toplamda 3 saat uyudum başım bissürü ağrıyor. Ööle böle deil anlatamam yani sdafasd akşama güzel insanlarla buluşucam pek güzel geçer inşallah ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

tamam, geniş monitör iyi.. ama 3 monitöre de ihtiyacım yok. yani konforu abartıyım derken, bazen konsantrasyondan olabilirsin. ben yazılımla uğraşıyorum, tasarımcı falan da değilim. hani çift monitor iyi diyebiliriz de genelde odak noktan ve düşüncelerin tek bir yerde aslında. dağılmak da istemiyorsun o anda. o yüzden tek monitör yeterli.

laptop da ortam değişikliği için. evde çalışırken, ortam değiştirmek içimi açıyor benim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ractamainus said:

tamam, geniş monitör iyi.. ama 3 monitöre de ihtiyacım yok. yani konforu abartıyım derken, bazen konsantrasyondan olabilirsin. ben yazılımla uğraşıyorum, tasarımcı falan da değilim. hani çift monitor iyi diyebiliriz de genelde odak noktan ve düşüncelerin tek bir yerde aslında. dağılmak da istemiyorsun o anda. o yüzden tek monitör yeterli.

laptop da ortam değişikliği için. evde çalışırken, ortam değiştirmek içimi açıyor benim.

laptopa da bisi sigmiyor koda giriscem deyip netbeans acsan 3parmaklik yer kaliyor kod icin :)

ben 2 monitore yayiorum enterprise architecture'yi carsaf gibi, tum uml'ler sequence diagramlar karsimda miss
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...