Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

cemss said:

ileride tr de yaşamayı düşünüyorsan pedagoji üzerine yoğunlaş derim.bende psikoloji ile yakından ilgileniyorum.

zaten amacim da o yani, ilerde trde bu konuda birseyler yapmak istiyorum. ama egitimimi almanyada tamamladiktan sonra anca.
pedagojiyi secmemdeki amac zaten, seneler önce türkiyede cocuk esirgeme kurumundaki cocuklara yapilan iskenceleri görmem oldu tvde.
ve bu konuda cv'm genis baya, asistan ögretmenlik bile yaptim 6 ay boyunca, ögrenme zorlugu ceken cocuklarin okutuldugu bi okulda. ve daha bir sürü böyle stajim var. özürlü cocuklarla bile calistim.

ya benim kafam rahat zaten, hayat felsefem de bu yönde.
almanyada rahatim bu konuda, cünkü 30 yasinda abitur yapan bi sürü adam var. ve üni okuyan adam sayisi daha az, herkes meslek egitimine yönelmis.( kasiyer olmak icin bile 3 sene okuyorsun düsün) hos ben 22yim daha^^.
illa insanlara yardimimin dokunacagi birsey yapmak zorundayim yani.
Sosyal ağlarda paylaş

ben çevremdeki insanlarla konuşmuştum bi ara ne olcan sen muhabbetlerine (ki türkler bu soruyu çok sever ne okuyosun sonra haa ne olcan peki gibi soruları)psikoloji düşünüyorum dediğimde herkezin ortak fikri tr de kalıcaksan pedagoji üzerinde yoğunlaşman gerekli oldu.bikaç kişi hatta baya yakınım benim psikolojim bozulsa ben gidemem psikoloğa garip olur ama çocuğumu illaki götürürüm gibi şeyler söylediler.
ki cidden zor tr şartlarında iyi bir eğitim vermiyorlar :) 4 yılın üzerine 2 yıl uzmanlık sonra paralı özel eğitimler derken bi 10 senede btirriim artık :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır.. Ya garip olucak biraz ama sadece bir iş yapmıyorum. Genel olarak eksperlik yapıyorum ama başka bi şirkette bilişim/harita ihalelerine falan giriyoruz. Uhm şehir bölge planlama/program yazım-satımı işte bilgisayarla alakalı herşeyle alakalı teknik servis falan da var. Biraz daha var da işte gerenk yok anlamışsındır herhalde ^_^ Tüm bu işleri yapıyoruz ve ben hiçbirinin okulunu okumadım. Fizik mezunuyum. Uluslar arası ilişkiler de ıkınarak ilerliyorum.(rakam falan olmayınca dikkatimi toplayamıyorum dolayısıyla ders çalışamıyorum pek :P )
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...