Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Rasmon said:

@wastyrx tamam anladık sen de müdürsün her günlük yazışında dile getirip iş egonu dışa vurmana gerek yok. deftere yazsan ok de internet ortamında bi günlüğe yazınca ister istemez okuyoruz.

Yerims ^_^ bizim şirkette bişilerin müdürü olmayan çok az insan var. Kısaca yeri gelince çaycı, yeri gelince sekreter, yeri gelince amele olarak görev yabıyorum. Yani öyle bi egom yok ki maaş almıyorum nan ehauheua yani abime gidio maaşım sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Yerims ^_^ bizim şirkette bişilerin müdürü olmayan çok az insan var. Kısaca yeri gelince çaycı, yeri gelince sekreter, yeri gelince amele olarak görev yabıyorum. Yani öyle bi egom yok ki maaş almıyorum nan ehauheua yani abime gidio maaşım sdfg

ha o zaman np. boşuna kıskanmışım euh.

@vaniLLe
abv anlatsın motor frenini.
Sosyal ağlarda paylaş

fazla hoşlanmadığım insan davranışları vol 01 gibi bi liste yapsam başına fazla alakamın olmadığı ama nedense ilgi çekmek için takla atan insanları yazarım.. bunlara ilgi göstermediğinde ikinci aşamaya geçip çaresizce onay bekleyen insanlara dönüşüyorlar.

bir de konuşurken yürüyemeyenler, olduğu yerde duranlar var.. ama o tamamen ayrı bir başlık. dikkat edin o konuşurken duranlar kesinlikle "canım şuradan bilmem ne çekti. gidip yiyelim mi?" gibi kısa cümleler kurmuyorlar.. hep talepkarlığın üst seviyelerinde ama puppy eyes ile çalışıyorlar.. "yaa dasaaaaaaaaaaaaaa.. şimdi ne olsa güzel olurdu biliyor musuuuuun?" tarzı cümleler kuruyorlar..ben de hep. biliyorum kriko! gazlı kalem? rosetta stone? telefon rehberi? beyaz balina aydın! gibi salakça şeyler sıralıyorum üstüste..

burada kilit nokta ilgi manyağı kişinin öyle aşırı yakınınız olmaması.
Sosyal ağlarda paylaş

günnük ofiste boktan bi gündü. ben askere gittiğimde benim yerime getirilip 8 yıldır orada çalışıyor diye -haklı olarak- yetkileri genişletilen arkadaşla bi türlü anlaşamıyoduk, en sonunda olacak oldu; bu görevi bırakıyotum ben. bi yandan iyi oldu bi yandan garip oldu. elemanla birbirimize girecektik artık, en ufak şey bile ikimize de dokunur oldu ya.

neyse, nası çözerse çözsün artık sorununu ben kendi işimi yaparım kendi bildiğim gibi... tek uyuz olduğum nokta var, her ne kadar olgun da davranmaya çalışsa, "şekilciliğini" ve egosunu gizleyemiyo. Bu işin böyle sonuçlanmasında da bunn payı var, ama adam benden kıdemli, bi bok da yapamıyorum.

alsın görevi başına çalsın bana ne. nasılsa gerçekten ilgi duyduğum bi bölüm değildi (en azından bu eleman işime karışırken) hem ayrıca bikaç sene sonra görüşürüz :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...