Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

ucagı kacırdım. 40 dakka onceden hava alanında oldum. tam check in ariyorum anons edildi kapıya gidebilirsiniz diye. kadına dedim nerde check in masası. kapandı dedi. e anons simdi yapılıyo daha yeni kapanmıstır dedim. uzgunum dedi.

bilmemne karı yuzunden yarına ertelendi ucusum.

hani 20 dakka ile kacırsam bisi demicem ama 20sn ile ucak kacırmak cok koyuyo.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

ucagı kacırdım. 40 dakka onceden hava alanında oldum. tam check in ariyorum anons edildi kapıya gidebilirsiniz diye. kadına dedim nerde check in masası. kapandı dedi. e anons simdi yapılıyo daha yeni kapanmıstır dedim. uzgunum dedi.

uçağa binen herkes 1 saat önceden orda olman gerektiğini bilir dostum.
Sosyal ağlarda paylaş

aloha!
ehe kardesimin erkek arkadasi beni cok sevmis, NIL YARIN EVDE MI!? diye sormus hatta. sevindim^^

neyseeeh su son 10 sayfayi da bitirirsem bugünlük ders calisma kotami doldurmus sayiyorum kendimi.
2 hafta sonra da direksiyon sinavina giriyorum, bu sefer gececegim.
gecemezsem (ki hayir geccem!) kafama hunimi gecirip tuna nehri dolaylarinda kostururum artik herhalde idiot gibi. loopa sararim bir de, sonu olmaz =(
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

barbu said:

uçağa binen herkes 1 saat önceden orda olman gerektiğini bilir dostum.

o degisiyor. gayet son 30dk da gidip girdigimde oldu. tamamen check inde ki kadının orada durması ve sistemi kapatması ile alakalı. hele hele bagaj bırakmıcaksan son 15dk da bile bindigim oldu. bugun de buyuk ihtimal check in masasına gitsem direk ofise sormadan kadını orda yakalıcaktım. ole 5 dakka ile kacırma ile bile degildi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...