Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dual talent ilk bug

InneR_ChaoS

Öne çıkan mesajlar

InneR_ChaoS said:
hemo cok lazim mi dagger spec icin?

Olmazsa olmaz değil de, fena da değil buffı. HAT bg'lerde işe yarıyor evet ama mesafe sınırı var sanırım. Onun orada nedeni, rogue-mage rmp vs. gibi arena takımlarında çok iyi cp vermesi. Tabii mutilate varken ne kadar işlevsel subletly bilemeyeceğim. Denemedim hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
InneR_ChaoS said:
hemo cok lazim mi dagger spec icin?

Olmazsa olmaz değil de, fena da değil buffı. HAT bg'lerde işe yarıyor evet ama mesafe sınırı var sanırım. Onun orada nedeni, rogue-mage rmp vs. gibi arena takımlarında çok iyi cp vermesi. Tabii mutilate varken ne kadar işlevsel subletly bilemeyeceğim. Denemedim hiç.

of cok dandik bu ya hemoyla karsilastirilinca

simdi dk kesmek imkansiz
Sosyal ağlarda paylaş

Ya çok mu şanslıyım, yoksa çok mu şanssız oluyorum bilmiyorumda, ben bu bugların hiçbirine rastlamadım.

Oyuna girdim, interfaceden talentin onaylanmadan aktif olmama zımbırtısını tikledim, talentimi dağıttım, barları ayarladım. Sonra gittim duel talent öğrendim onuda güzelcene talent dağıttım barları ayarladım.

Şimdi ne zaman talent değişsem barlar-talentler vs çiçek gibi önüme geliyor. Dünde 15-20 kere değiştim talenti argent questlerini yaparken. Tek sorun yaşamadım ne raid öncesi ne raid sırasında.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Blizz napmış ya, hiç mi görmedi bu kadar bug'dan birini. O talent bug'ı efsane. Kaede'nin multi aurası gibi bi şey bizim huntard bi arkadaşa oldu. Adam 2-3 aspect açmış geziyo, hem monkey hem pack hem hawk sdfhj

Ulduar'ın mokunu çıkardı millet ama nası farkedilmemiş anlamadım. Biniyosun siege tanka, rastgele charge atıyosun, yerin içine giriyosun. Farkedilmicek bi şey diil lan.
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:
Dworgian said:
Ahahahaha arkadaşım "omg herb ve mine track yapılıo aynı anda süper olmuş" diodu o da bug o zaman lol :D
ben bl den migrate yaptıgımda acıktı mine ve herbleri görebiliyordum o bug dı zate shamanla girmedim dah abelki degismiştir.

migratete oluo zatende migratesiz charda wtf yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:
Abi Blizz napmış ya, hiç mi görmedi bu kadar bug'dan birini. O talent bug'ı efsane. Kaede'nin multi aurası gibi bi şey bizim huntard bi arkadaşa oldu. Adam 2-3 aspect açmış geziyo, hem monkey hem pack hem hawk sdfhj

Ulduar'ın mokunu çıkardı millet ama nası farkedilmemiş anlamadım. Biniyosun siege tanka, rastgele charge atıyosun, yerin içine giriyosun. Farkedilmicek bi şey diil lan.

yaw sorma, bana ilk migrate ettiğimde olmuştu, hiç çıkmadan 14-15 saat para kasmıştım. korkuyordum instance a girersem kaybolacak diye. deli kritik vuruyor 2 aspect açıkken.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...