Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 ve 25man PVE yarışı

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Wispy said:

Bir de salak blizzard hala öğrenemedi böyle instance açılışlarını us eu aynı güne almayı angutlar.

oldu, 5-10 guild arasinda world kill yarismasi yapsin diye, avrupa veya amerika daki teknisyenleri sabahlaticaklar, ayni anda acmak icin countdown yapacaklar, peki. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Nihl nerelerde ya. Herhalde hala hardcore kastırıyor instancetalardır. Method haberlerini ondan alıcaz artık .

Bir de salak blizzard hala öğrenemedi böyle instance açılışlarını us eu aynı güne almayı angutlar.

Ensidia vs Method, GO !

Ignise geldik ve agzimiza yine vurdu blizzard, sylvanas down...
Sosyal ağlarda paylaş

Talentlerdakı bug var oldukca şu an kesilen bossların bence bir anlamı yok cunku dps ler sapıtmıstır muhtemelen... Nihl e yada baska boss kesen arkadaşlar merak ediyorum sizin guıld de bu talentlerın sapıtmasından kaynaklı bir durum yokmu ? Dual de degiştirme yaptıkça fazladan talent gelmiyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
server kapanmadan önce bende talentlarla ilgili sorun yoktu. sadece BM den survivala geçince explosive shot ve black arrowdaki 2 talent sıfırlanıyordu, tekrardan koymam gerekiyordu ikisinide.

işte dual de geçiş yaptıkça değişiyor o bazen talent eksiliyor tekrar koyman gerekiyor bazen de fazladan talent ekleniyor. :)
Sosyal ağlarda paylaş

bu first killerin önemi kalmadı artık

eskiden çok heyecanlı takip ederdim sürekli wowu bırakmışken bile worldofraidsi refreshlediim olurdu. Şimdi artık ilk varan vek imin serverı ilk açılıosa o kesio. Artık yani belki işte o hardmodeların ilk kimin tarafından yapıldığı muhabbeti , rekabet yaratabiliri ki o da pek sallanılmıo yani. Alakasız alakasız guild isimleri duyuoruz. Ensidia falan kalmadı yani Adamlar tam birleşti toplandılar çok kral olacaz die , wow un PVE progress olayının mentalitesi tamamen değişti, hiç bi önemi kalmadı öle guildlerin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya cidden böyle giderse Arthas çıkar çıkmaz ne hikaye kalıcak ne bişey...

Allah belalarını versin, cidden bela okumam ama bunu içten söylüyorum... Ne yaptılar o Vanilla tayfasına bilmiyorumki... Ne güzel senelerce bu taktik geliştir, şu taktik geliştir uğraşmıştık... Bune abi? Yani boss kesimini anladımda, PTR de denediklerinide anladım, ama yani bi realme gelen yeni heroic hikayeli bosslar bu kadarda madara edilmezki...

Of daha yazmıcam. of of.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...