Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İsteyene : AION Beta Hesabı !!!!!

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

Evet bence siz hayin Elyoslar Asmodiana gelin kabul edebiliriz sonuçta patiden arkadaşımızsınız :P

Hep beraber 1 ırk ve 1 guildde toplandık mı çok daha zevkli oluyor kasması. Zaten bazı görevler toplu olmadan yapılmaması imkansız gibi birşey. Eminim ileride party questleride olucaktır. Ben şimdi biraz daha oyniyim 17 olmuştum en son kasiyim az :)
Sosyal ağlarda paylaş

wtb european beta veya kalabalik turk guildi :(

solo oynamak beni inanilmaz baydi ya, latency zaten yuksek, 2-3 mobda bi bandaj, yok ki yanima 1 dps veya priest aliyim ortamlara akiyim, mekan basiyim :I

tam gecikmenin azaldigi, oyundan zevk alinir hale geldigi vakitte bakim midir nedir artik onu da bilmiyoruz yapiliyo, direk tokat gibi :(
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:
Eylulde cikicak bir oyunun OB'sinin bu kadar erken olmasi anormal degil mi ya? :o ama oyun release'e hazir gibi, arkadaslarinda dedikleri gibi bende 1-2 ufak seyler disinda hicbir hata goremedim, dogrusu pek oynama sansimda olmadi ama lineage2 gibi tas gibiydi.

bingildak kardeşim biz zaten resmi olmadan çin üzerinden oynadık avrupada beta olup olmayacağı belli değil ama avrupa çıkışı eylül içinde ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...