Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Futbolda mafyalaşma

Mix

Öne çıkan mesajlar

Darksun adam kendi ağzıyla söylüyor ya. Diğer takımları tehdit etmiş olamaz mı? Hakemleri tehdit etmiş olamaz mı? Federasyonu tehdit etmiş olamaz mı? Burda bir amfya babasından bahsediyoruz.

@Delanoresse : Her takımın ilişkileri basına yansımıyor. Eğer onlarda ortaya çıkarsa ben böle bi cevap vermezdim ve ilk gördüğüm yerde aziz yıldırım'ın yüzüne tükürürüm.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim
Sosyal ağlarda paylaş

allaha çok şükür basiretsiz bir yönetimimiz vardı da süper yabancı filan getiremedi zamanında yoksa o yabancı bu konuşmalara göre tamamen çakıcıya mal edilecekti şimdi.

zamanında lucescu istifa edeceğine kimler ediyor diyenler şimdi ne diyorsunuz? sezon boyunca gık çıkarmayan bu tipler lucescu istifa eder etmez saldırmadı mı adama

eyy lucescu takımı sattı diyenler. şimdi söyleyin bu 5 para etmez şerefsizler mi satmıştır takımı yoksa lucescu mu

bu yönetim değil mi kulübü gsli fbli dolduran? bu yönetim değil mi şaibeyle seçilen. şimdi de çakıcı. yazıklar olsun be allah hepinizin belanızı versin. sonra gider beşiktaş dergisinin kapağına koyarsınız resminizi alkışlarla dersiniz.

bu taraftar sizi unutmayacak rezil şerefsiz herifler.
Sosyal ağlarda paylaş

ben valla kimsenin sütten çıkmış ak kaşık olduğunu düşünmüyorum. her klüpte dönüyodur belki ama her klüp bu kadar sütten çıkmış ak kaşık olduğunu iddia etmiyo.[signature][hline] Cem Uzan bi tarihte demiş ki:
Sen şeytanın babasıysan ben beybabasıyım, kare babasıyım, ona göre
Sosyal ağlarda paylaş

Dela dediğimi nerenden anladın yani =)
Yani hiç bir şekilde savunmam ve görsem yüzüne tükürürüm demek istedim. Delik deşik etceklerini bende biliyorum. Mecaz anlam.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

Hiçmi katkım yok cümlesini istediğin yere çekersin.Rıdvanla ergun gürsoy lada ilişkisi varmış ne yani şimdi gs ve fb demi yardım almış adamdan?
Bok atmak için bahane arıyorsunuz dediğim gibi[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Reno bari sen kıvırma ,
Zaten futbolda temiz birşey yok dendiği zaman bir tek çıkıp bjkliler biz temiziz şerefli ikincilikler diyordu.

Artık komşunun kapısının önündeki çöp tenekesine bakmadan önce kendi kapısının önündeki dağı görürler belki.[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

Mafyayla şampiyon oldunuz lafını bana hiçbi şekilde kabul ettiremezsin szass, geçen sene berbat oynayıp alsaydık ozaman bişi söylemeye hakkınız vardı ama şu durumda yok.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

ben ettirmiycem reno zaten o lafı sana kabul , mafya ile şampiyon olmasanızda sonuçta , etkisi olmuş.

Biz ak kaşığız demeyin hala sadece , ne alaka çakıcı nasıl yardım edicekde demeyin bir zahmet isterse gayet eder , etmiştirde.

Yeri geldiğinde bir tane hakeme kışt demesi yeterli , canımı önemli hakemin maçtaki penaltı mı ?

Ahh tüm maçlar bu şekilde değildir. Ahh geçen sezon hakemlerin lehinize yaptığı hataları , bizim aleyhimize yaptığı hataları bir topla objecktif olarak yeterli olucaktır.

kaç maçı mafyayla alsanız şampiyon olmanıza yeteceği..[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Holyman, 22 Mayıs 2004 11:59 tarihinde demiş ki:
Darksun adam kendi ağzıyla söylüyor ya. Diğer takımları tehdit etmiş olamaz mı? Hakemleri tehdit etmiş olamaz mı? Federasyonu tehdit etmiş olamaz mı? Burda bir amfya babasından bahsediyoruz.

@Delanoresse : Her takımın ilişkileri basına yansımıyor. Eğer onlarda ortaya çıkarsa ben böle bi cevap vermezdim ve ilk gördüğüm yerde aziz yıldırım'ın yüzüne tükürürüm.

ya bişey sölicem bunun gerçek olduğu kanıtı var mı ? birde "adam ağzıyla söylüyor" demek için bizzat dinlemiş olmak lazım dinledin mi ?
böyle bişey varsada yazıklar olsun ayriyetten ancak bu sadece bizim takımımızda dönen bir hadise değildir bunada adım gibi eminim.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Müslüm Gürses: Yumurtaya can veren Allah'ım yeşil biberi nasıl yarattın ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim maçlarda hiçmi hakem hatası olmadı geçen sene? Yapmayın gözünüzü zevim ya o boktan oyunla gs şampiyonluğu hakediyormuydu yani? Bütün derbileri aldık 1 maçta yenildik hangi maçta oha hakem kurtardı bunları dedinizki? Bu sene ben 2. dönemim başında futbol seyretmeyi bıraktım , o 5 kırmızıdan sonra neler olacağı çok belliydi, birileri bizi çok güzel yere serdi.Ulusoy felan varken bi bok olmaz zaten oyüzden umrundada değil ligler.Siz ne transfer ederseniz edin adam istemedikçe 2. bile olamazsınız.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

adana 2 - gs 2
3 golümüz verilmedi
2 ofsayt 1 el :p
tamam ele laf yokta lukunku nun attığı temiz golleri ofsayt diye saymamışlardı
geçen sene evet ortalama oynuyorduk doğrudur ama o maç puan kaybetmeseydik, gençlerbilriği maçında berabere kalsak bile bjk yi yendiğimiz takdirde öne geçiyorduk yani ligden motivasyon ve puan olarak kopmuyorduk 1. likten.

Öyle kaç maç var aklımda kalan, yani geçen sene dedik herhalde 100. yıl diye daha mütevazi davrandı hakemler diye,

her maç hakemle kazanılmaz , ama bazı maçlarda kilidi açacak adam yoksa??

gs 4 sene şampiyon oldu, ama nasıl oldu?
hatırlayalım o seneler hıncal uluç ne diyordu:
"kutsal ittifak medyası gs yi ezmek için elinden geleni yapıyor"

yani gs şampiyon oldu ama herhalde zaten mehmet ağar olmasa haksız kararlar iyice ayyuka çıkıp ezecekti cimbomu , ama ilginçtir ki o zamanlar 3 penaltımız verilmese bile maçlarda çatır çatır alıyorduk :))[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mexinth, 26 Mayıs 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
ama ilginçtir ki o zamanlar 3 penaltımız verilmese bile maçlarda çatır çatır alıyorduk :))

Ewet mesela ankara gucunu 7-0 yenmeniz gerekti yendiniz mesela bole dimi haklısın...[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

1) 8-0 yendik
2) 1-0 yensek de yetiyordu
3) 4 sene üst üste şampiyonluktan bahsediliyor, bununla alakası yok
[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
hill oyun kurmuyoki abi, bütün maç ordan oraya pas atıp duruyo

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 26 Mayıs 2004 11:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...