Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Account suspended

vimpir

Öne çıkan mesajlar

-Deno- said:
Benim de bir sorum olacak. Mart ayında 3 kere arka arkaya hack olayı ile karşılaşmıştım, authenticator aldım Mart sonunda şimdi hiçbir sorun yok. Fakat dün account subscription doldu, ben de kredi kartı ile tekrar subscriptionıma devam edeyim dedim, kredi kartı opsiyonlarının hiçbirini seçemiyorum. You can't use this payment method ve yanında /cry yapan bir orc ile karşılaşıyorum. Dün gece mail da attım ama cevap gelmedi. Ulduar öncesi 3 Drake Sartharion kesicektik bugün yapılır mı bu bana ya..

billing service e mail atiyosun ama sürüyor ilgilenmeleri 2 hafta buluyo belki daha az belki daha fazla, bi game card al , o arada payment method unu açtırmaya çalış maillerle falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne olursa olsun telefon açın, "hacklenmiştim bla bla" diyin, zaten Judy Abla'm WoW'dan pek anlamıyor, your account should be compromised falan diyor. Sonra bilgilerinizi istiyor veriyorsunuz 10dk sonra acc. açılıyor tekrar.

Kredi kartı olayı için 10dk de gerekmiyor, daha siz teldeyken bile açabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeper said:
vimpir said:
Karag8z said:
naptın? bot mu kullandın?
Ben kullanmadim ama sanirim arkadasim boyle birsey yapti desemki bahsi gecen karakteri silin bana hesabimi gerin verin birdaha boyle birsey olmicak sizce gun icerisinde acarlarmi?

bu forumlarda da uyarıldın ama akıllanmamakta ısrar ettin : )
bilsem bile soylemem zaten neler yapılacagını hehe
ben kısıtlı vaktimde bir kac saat ayırıp kasayım sen bot a bırak git gezmene bak ne ala memleket hehe...
ne sen beni taniyorsun nede ben seni lutfen bilip bilmeden konusma
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
e soruyorsun, burada bilenler de yardımcı oluyor..

hala diretiyorsun charımı silsinler accumu açsınlar diye.

blizzard mı bura abicim? ara telefonla blizzard'a söyle böyle böyle diye..

hey allam yaw.
Afedersin ama neye diretiyorum? yada kime dedim acsinlar diye? Ugrasma benimle ben boyle yardim istemiyorum. (surekli bana laf sokmaniz suanki durumu degistirmiyor, cozum ariyorum kendimce)
Sosyal ağlarda paylaş

vimpir said:

bkz. daha onceki bot konusmaları
bkz. fishing macro yazısı
bkz. blabla

tanımak ister miyim ? hayır : )

vimpir said:
Afedersin ama neye diretiyorum? yada kime dedim acsinlar diye? Ugrasma benimle ben boyle yardim istemiyorum. (surekli bana laf sokmaniz suanki durumu degistirmiyor, cozum ariyorum kendimce)

bot ban yiyip burada QQ yaparsan sonuclarına da katlanıcaksın...
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeper said:
vimpir said:

bkz. daha onceki bot konusmaları
bkz. fishing macro yazısı
bkz. blabla

tanımak ister miyim ? hayır : )

vimpir said:

bot ban yiyip burada QQ yaparsan sonuclarına da katlanıcaksın...
demekki burda mal mal bunlari soruyorsam sadece merak ettigim icindir daha oncede soyledim bunlari bugun basima gelen benim hatam degil sadece 2 gun oynama sansim vardi oda gitt inan seninle ugrasmak tartismak suan istedigim en son sey cidden ustume gelme
Sosyal ağlarda paylaş

Bot kullanmak kadar saçma sapan (kibarca söylemek gerekirse) bir iş yok, bot kullanacağını düşündüğün arkadaşına acc. pass. vermek de en iyi haliyle naiflik.

Şunu da ekliyim skype acc.ına gerek yok blizz.i aramak için, çek skype'ı netten, aramak istediğin ülkeyi sonra da blizz.in sitesindeki telefon numarasını gir.

3. party programları çok kolay tespit ediyorlar, öyle ki artık bot kullanmak goldsellerlar için karlı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...