Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

aşırı bi yenilik göremedim oyunda. 1 bıçakla öldürüyodu düşmanları. şimdi 2 bıçak yapmışlar.... thief tadında olmasını çok isterdim. gece takılmayı, gölgeleri kullanmayı, ok kullanmayı.. birinci oyunu severek oynamıştım (her ne kadar baysada) ama bu ikincisi bıktırır hayatta oynamam..
Sosyal ağlarda paylaş

halbüsü ben daha yavaş sindirerek, heycanı tamamen yaşarak oynamayı seviyorum.

oyun içinde bir binadan diğerine 20 dk da gideyim ama en mükemmel şekilde görünmeden saklanarak gideyim..

yapacağım suikaste göre kıyafet değiştirebileyim.. hizmetkar kılığında gidip birilerinin yemeğine zehir koyabileyim.

illa bi kralı öldürmek için 1.5 saat uraşıp 100 adam öldürmeyeyim de, yine 1.5 saat uraşayım ama kralın tek başına öylesine hava almak için gideceği bir vrandaya bakan güzel bir çatı ucu baca kenarından gece vakti tek bir ok ile işi bitirebileyim..

neyse öle bişiler işte..

gel T4 gel

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
said:
Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen aksiyon macera oyuu Assassin's Creed 2'nin ilk inceleme puanı geldi. Resmi Xbox dergisi tarafından incelenen yapım, 10 üzerinden 9 puana layık görüldü. Assassin's Creed 2, PC, PS3 ve X360 için geliştiriliyor.

umutluyuz
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
1 saat oynadım da sanki ilk oyundan hiç bir farkı yok gibi =S, hani tamam düşünce grab edebiliyoruz stealing felan var değişik haritalar ve malzemeler alabiliyoruz fakat oyun özünde assassin's creed 1 gibi. Assassin's creed 1'i çok sevmiştim de sanki bunu hiç bir şeyi değiştirmeden önümüze kakalamışlar gibi, neyse biraz daha oynayıp sonra yorum yazarım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...