Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

massosoit said:

Ya çocuk doğduktan sonra tesisten kaçıp,kızın mekana gidiyoruzya. Orada ilk animusa girişimizde,bende yüklemeyi beklicem diye düşündüm.Etrafta böyle çizgiler kareler filan var.grafiğimsi bi beyazlık. hareket edebiliyorum ama çıkamıyorum ordan hiç.Hatta yattım,sabah kalktım hala ordaydım...

Deli olucam ,Oyun patlak çıktı resmen :P

d&r'ın yolunu tut derim =) sonuna kadar değer verdiğin paranın.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu codex page topladım bi dünya ama leonardo da vinci nerde bilmiyorum. travel'dan leo'nun workshop'a gidiyorum ama kapısı kapalı, iceri nasıl girilir leo ile nasıl etkilesime gecilir?

bir de ana gorevleri yavas yavas yapıyorum, bir yandan yan gorevleri de temizleyerek gidiyorum. amcamızla beraber gittik toscana'da vieri'yi öldürdük. son geldigim nokta burası, sonra villa'nın etrafındaki 4 codex page'i topladım.

ama hala florence'in batısındaki kısım acılmadı. 3 bolume ayrılıyor ya sehir. batıdaki bolumu acamadım, ne yapmam gerekiyor oranın da acılması icin? santa maria novella imis mekanın ismi.

ikisini de hallettim, main questlere devam edince kendiliginden oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Bug değil de biraz garip orası, ben de 10 dakika falan harcamıştım. Yanlara tutunarak ortadaki bir balkonumsu yere gelip, sonra yan dururken zıplayıp tutunarak kalasa çıkman falan lazımdı, gerisi kolay zaten.

şunu yapamıyorum ya deliricem. altair ile balkondayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
assasin833 said:

Mrb ben yeniyim. Oyunu bitirdim tüy,sandık ne varsa topladım hala oyunun 97.88%'ini tamamladın diyo.Başka şeyler varsa yazarsanız sevinirim.Templar Lairi mutlaka açmak istiyorum!!!

aynısı bende de olmuştu, %97'nin üstünü görememiştim her şeyi tamamlamama rağmen. meğersem bir altındaki commentin dediği mevzuymuş; white edition almış olman gerekiyor ya da ubisoft'un sitesinden download ediyorsun sanırım. Bir de şey vardı galiba, Auditore mezarlığı var villa'nın altında. Hoş, gene %100 olmuyor ama oyunun her detayını göreyim diyorsan oraya gidebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynısı bende de olmuştu, %97'nin üstünü görememiştim her şeyi tamamlamama rağmen. meğersem bir altındaki commentin dediği mevzuymuş; white edition almış olman gerekiyor ya da ubisoft'un sitesinden download ediyorsun sanırım. Bir de şey vardı galiba, Auditore mezarlığı var villa'nın altında. Hoş, gene %100 olmuyor ama oyunun her detayını göreyim diyorsan oraya gidebilirsin.

Saol okur okumaz bakacağım.Bu arada siteden wallpaper hariç her ödülü aldım.Yani villadaki mezarıda yaptım.DNA bölümünde sadece secret locaitons kaldı. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...