Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.05 Şu ana yapılmış olan En büyük Patch geliyor

Masticore

Öne çıkan mesajlar

stinger said:

Sen assasin den çok çekmişin bende barbardan çok çektim.Hep en çok dps veren class lardan biri olacak dendi yalan oldu.Birde bear shamanda bile charge var , koskoca barbar da öyle bir skill yok. Akıl var mantık var .Barbar charge yapmayacakta ne yapacak.

1.05 ile charge geliyor barbara :D
Sosyal ağlarda paylaş

veyr10 said:
stinger said:

Sen assasin den çok çekmişin bende barbardan çok çektim.Hep en çok dps veren class lardan biri olacak dendi yalan oldu.Birde bear shamanda bile charge var , koskoca barbar da öyle bir skill yok. Akıl var mantık var .Barbar charge yapmayacakta ne yapacak.

1.05 ile charge geliyor barbara :D

Sonunda akıl edebildiler :). Oyuna başlayan bir çok kişi Barbar Conan gazına gelip barbar açmıştır belki . Ama gelinen noktade barbarlar üvey evlat muamelesi görmüştür.Bütün silahları kullanabiliyor, ama dps çok vasat, charge ı yok, zaten armor vs de yok, hit point desen o da çok vasat, bir stun var allah için, ondada stun immunity diye bir kavram koymuşlar.Stun yiyen savaş bitene kadar daha yemiyor.Ben ne anladım o zaman bu işten.Bu patch lede düzelmezse daha kimse barbar açmaz heralde, gider conq felan açar.En azından plate giyebilecek.
Sosyal ağlarda paylaş

1.05 ile stamina costları arttırıyorlar sanırım, bütün assasinler ; oha abi adamın hp yi yarıya düsürene kadar staminam bitti diye ağlıyor ;p

dün level 27 halimle level 28 bi necro ile grup yaptık khemi ile... adam ztn solo kesio kırmızı questleri? ben direk figüran hissettim kendimi :D bu kadarmı dengesizlik olur hem pve de hem pvp de. ztn ezik classı daha da zor duruma niye sokarsın bilmem (necro da bufflanıo sanırım öle bisiler okuduydum bilmiom :D çok lazımda sanki ehueh)
Sosyal ağlarda paylaş

Necro lar mana bitiyor diye ağlıyorlar test serverında.Tek dezavantajları oymuş gibi duruyor.Sin vere bakmadım ama barbar lar da gene aman aman dps yapamayacak. Genede charge ı var Allah için .Hox biraz daha hp li olacakmış ama onunda bazı alan hasarlı büyülerinin hasarı düşüyor.

Öte yandan conq lar biz overpowered olduk diyorlar.Anlayacağınız bize conq yolları gözüküyor galiba.Neyse ki 50 level karakter açma opsiyonu gelecek bir seferlik.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
ben şeyi anlamadım;

patchden sonra herkese level 50 char açma hakkımı veriliyor yoksa level 50+ char varsa class change mi?

class change degil, eger level 50 ustu karakterin varsa tekrar farkli bir sinif olarak oyuna baslangici 50 yapacak sekilde 1 defaya mahsus bir karakter daha acabiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...