Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

QuestNet - QI

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

baştan adam gibi açıklamıyorsun hiç bişey, sonra sıkıştırınca da açıklamıyorsun, çünkü yok bence elle tutulur tarafı.

çürük zincirinizin en alt halkasısın, zarar edecek olan % 98 içindesin. hongkongda uyanık patronlar üstünüzden kazandığı paralarla jakuzide alem yapıyor şu anda.

açıklamata çalışanı dinlediniz mi arkadaşım
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

baştan adam gibi açıklamıyorsun hiç bişey, sonra sıkıştırınca da açıklamıyorsun, çünkü yok bence elle tutulur tarafı.

çürük zincirinizin en alt halkasısın, zarar edecek olan % 98 içindesin. hongkongda uyanık patronlar üstünüzden kazandığı paralarla jakuzide alem yapıyor şu anda.

sen hangi istatistiklere bakıyorsun arkadaşım e- ticaretin yüzde kaç büyüme yaptığını bi araştırsana kendin istatistik uyduracağına canım kardeşim
Sosyal ağlarda paylaş

disikurt said:

goldbären said:

sen hangi istatistiklere bakıyorsun arkadaşım e- ticaretin yüzde kaç büyüme yaptığını bi araştırsana kendin istatistik uyduracağına canım kardeşim

SEN CİDDİ MİSİN

E-TİCARET Mİ BU

E-TİCARET Mİ!!!!!!

ben okulda e-ticaret diye alakasız ders gördüm herhalde. questnet yoktu hiç.

bak çok ciddi söylüyorum konuya hakim olmadığın için seni de keklemişler. bir an önce kaç kurtul, bir iki sene sonra hatırla bu dediklerimi, evinizi falan satarken
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

disikurt said:

goldbären said:

SEN CİDDİ MİSİN

E-TİCARET Mİ BU

E-TİCARET Mİ!!!!!!

ben okulda e-ticaret diye alakasız ders gördüm herhalde. questnet yoktu hiç.

bak çok ciddi söylüyorum konuya hakim olmadığın için seni de keklemişler. bir an önce kaç kurtul, bir iki sene sonra hatırla bu dediklerimi, evinizi falan satarken

e- ticaret yapan her şirketi tektek incelediniz mi siz o derslerde :)
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.ekoayrinti.com/news_detail.php?id=40683

kaynak bu da içerisindeki haber seni üzebilir yalnız.
said:
İnternet aracılığıyla gençleri zengin etme vaadinde bulunan quest.net sitesinin 'Titan' benzeri bir yapılanma olduğu yönündeki iddialar üzerine inceleme başlatan Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, denetimlerini tamamladı.

İlk incelemenin ardından bir rapor hazırlayan bakanlık, yurtdışı menşeli şirketin Türkiye'deki işlemlerinin Tüketici Kanunu'na aykırı olduğuna karar verdi. Raporda, "Söz konusu sistemin Türkiye uygulayıcılarının Tüketici Kanunu'nun 9/A maddesine aykırı davrandıkları tespit edilmiştir." ifadeleri kullanıldı. Öte yandan şirketin para hareketlerinin ve Türkiye liderlerinin tespiti için de Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) denetimlerini sıklaştırdı.
Sosyal ağlarda paylaş

disikurt said:

Buyse said:

http://www.ekoayrinti.com/images/news/12889.jpg

bunun kaynağı nedir arkadaşım söyleyebilirmisin

troll falan eğlenceli tabii de "BUNUN KAYNAĞI NEDİR?" diyecek kadar netten uzak birisinin "e ticaret" gevelemesi kadar çocukça bir olay yok..

bakınız ne kadar kolay
1.resmi açıyoruz
2.siteye bakıyoruz
3.sitenin ana sayfasına gidiyoruz
4. quest net olarak aratıyoruz
5. tıklıyoruz
6. kaynak çıkıyor
http://www.ekoayrinti.com/news_detail.php?id=40263
kaynak cihan haber ajansı, yayınlayan zaman gazetesi

dijital dünyada bu kadar aciz olmayın bre
Sosyal ağlarda paylaş

disikurt said:

cevap bu değil zaman gazetesi yazman yeterliydi canım . zaman gazetesi hakkında ne düşünüyosun cemaatten falan mısın sen yok sa?

CEMAAT QUEST NET'E KARŞI. HADİ VATANIMIZI SAVUNMAK İÇİN 400 DOLAR VERİN.

ayrıca ne zamanı hahah google'a quest net yaz bakalım neler çıkıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...