Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

QuestNet - QI

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

Benard H. Mayer sitesi bile apar topar yapılmış 2010 yapımı site..

adam parasını kaptırmış saldıracak yer arıyor AHAHAHA

madem o kadar iyi bir firma neden giriş için para siteniyor? priflame mesela bir network marketing firmasıdır ama kayır için para sitenmez.. sadece yılda bir kere 5 tl lik ruj alman üyeliğinin devamı için yeterli..

yada avon yada shop&earn vs..

bir işletme girişde senden "kanka bana 650 dolar mininmumla gireceksin" derse "param yok" dediğmde "sağdan soldan para bul gel" derse.. kusura bakma ama bsg derler adama.. hani en kötü ihtimalle bu tarz bir firma önce sana katalıg satış destek kiti vs verir ki bunun için de max 50 tl alınır sonra sen o broşürden ürün satarsın

"sağdan soldan borç para bul gel" demek de kusura bakma resmen torbacı ağzı "mal istiyorsan para bul nasılbulacağın beni ilgilendirmez" demek gibi bir şey

o yüzden bu işe girenlere topdan "cin fikirli" diyorum çünkü herkes aptal kimsenin kısa yoldan para kaznamak için bu akıllarına gelmiyor ama sizin geliyor.. çok zavallısınız ya
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

said:
Suriyeli Mamoudi, emniyetteki ifadesinde, “Benim iddia edilen organizasyonla bir ilgim yok. Benden istenilen ürünleri Çin’den getirerek şirket yetkililerine sattım. Ben kendi ticaretimi yaptım” diyerek ağladı.

uuu kıyamam..

sıkılhan ve ticared erbabı enes binsatar
- Merhaba Sıkılhan, ben Enes. Enes Binsatar. Seni bir ticaret işi içün aradım. Şimdi şöyle; mâlum ramazan geliyor Malezya’dan hurma getirelim diyorum, gel ortak olalım, beraberce rızıklanalım.
- Sen beni birisiyle karıştırıyo olabilir misin Enes kardeş… Bak dün de plastik bidon ve Malezya’dan ithal vinil eldiven ticareti için aramıştın.
- İki husus vardır ki asla iş bilen tüccarda bulunmaz: Bunlar zihin karışıklığı ve açgözlülüktür. Karıştırdığım felan yok Sıkılhanım, temiz aile çocuğusun, harçlığın dolgundur, ortakçı olalım, kâr yapalım diye seni arıyorum. “Büyük resmi görünüz, ticaret yapınız” denmiştir.
- Resim büyük olabilir de daha biz küçüğüz.
- Ünlü tacirlerden Hulusi Yumak ve Oğulları ticaret hayatına atıldıklarında henüz dört yaşında idiler. Kendileri ilk kundura dükkanını şimdi finikülerin bulunduğu yere açmış idi. Daha sonra frençayzing ile bayiilikler dağıtmıştır. Venezüella’ya Golden Elma, Yafa Portakalı, Filipinlere ise iskambil kağıdı ve kaput ihrac ettiği de söylenir. Herneyse anlaşılan bu mevzuular senin ilgini çekmiyor. Alo, orda mısın?
- Tükkan kapalı…
- Niye…
- Cenaze nedeniyle…
- Hehe… Bak bunun ticaretini yapalım gel. Sen böyle latife et, espiri yap, ben aracı olayım, simsarlık edeyim yüzdemi alayım. Gayrıciddi bir iş diye yüksünmem, ticaret ticarettir. Stendapta süper rızık var, Cem Yılmaz felan aldı yürüdü bak… Alo… Alo?

Sosyal ağlarda paylaş

o değil de. bernard mayer'in sitesinde shop now'a girince neresi geliyor tahmin edin.

https://portal.quest.net/MyPortalNew/onlineestore/Online_Login_VO.aspx

BEYLER BERNARD AMCA 181 YILDIR ADAM GİBİ SATIŞ YAPAMAMIŞ ONDAN QUEST NETİ KURMUŞ

ayrıca

http://www.youtube.com/watch?v=vZVUFHwr15U
Sosyal ağlarda paylaş

babacum gayette guzel yazmıs. ama tabi işine gelenleri kaale alıosun geri kalanına troll diyosun. sen eğer ciddi ciddi inanıyosan bu işe baya salakmışsın. asıl şirket seni trolllemiş "12312431 yıldır bu işi yapıo el yapımı saat yapıo hedehödö" diye.

ayrıca sen şuna bi cevap ver. madem bu kadar muhteşem buyuk bi şirketsiniz lan koskoca şirket twitterdan facebooktan mı açıklama yapar? neden haber kaynaklarını kullanmıyo bu şirket açıklamalar için??
Sosyal ağlarda paylaş

adam karşılık veriyor da ıska yani hayatta da tutnavbileceği tek dal sigara dalı olacaktır "ama siz trollsünüz işsiz adamlarsınız öhühühühü" diyecek

varoşun gülleri ve zengin olma hayalleri bir araya gelince kandırılacak isnan sayısı yüksek çıkıyor haliyle.. adamlar akıllı aslında kâr odağını tabana yaymışlar.. ne kültürel ne de maddi birikimi olmayan insanlar hep bu tuzaklara düşenler
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

o değil de. bernard mayer'in sitesinde shop now'a girince neresi geliyor tahmin edin.

https://portal.quest.net/MyPortalNew/onlineestore/Online_Login_VO.aspx

BEYLER BERNARD AMCA 181 YILDIR ADAM GİBİ SATIŞ YAPAMAMIŞ ONDAN QUEST NETİ KURMUŞ

O KADAR ELİTİZ Kİ BERNARD MAYER SADECE BİZİMLE ÇALIŞMAYI KABUL ETTİ
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Trapper said:

arkadaşlar bilip bilmeden araştırmadan bodozlama dalmak nedendir ne gerek vardır anlamıs değilim..evet haberlerde çıkanlar kısmen doğru ama mallara el konulması kısmı falan değil.Firma adına çalışan birkaç üyenin içeri alındığı kısmı gerçektir.ki o insanların üyelikleri zaten firma tarafından iptal sürecindeydi. her meslekte olduğu gibi bu sektördede işini etik yapan var yapmayan var. birkaç kendinibilmez saçma sapan şeyler yapıyor diye suçu firmaya atmanın geregide yok kanımca. o insanlar "bana 3 milyar ver haftada 10000 dolar kazanacaksın" seklinde lanse ettikleri için yaptıkları ticareti sonuçlarına katlanıyorlar. bu ticaret ne dolandırma üzerinedir arkadaslar nede kolay yoldan para kazanma. aksine yapılan ticaret gayet zor. çünkü tamamiyle insanlarla çalısıyorsunuz, organizasyon kuruyorsunuz.onları eğitiyorsunuz.ama nasıl ticaret yapacagı acısından degil nasıl daha iyi bir insan olabilecegi acısından. ürünlere laf eden arkadaslara br tavsiyem var gidip arastırsınlar kaseden sallamak yerine, tüm network firmalarının ürünleri kalitelidir arkadaslar.firma ayırt etmeden bunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirm cünkü tavsiye yoluyla satış yaparlar. ve hiçbir insan kendisi memnun olmadıgı birşeyi tavsiye etmez hatta yakınır. Questnet in ürünleride kendi alanında kalitesi kanıtlanmıs artı kullananlar tarafındanda onaylanan ürünlerdir. ve firmanın ana binası ve depolarının hong-kong da olması o ürünleri çin malı yapmaz arkadaslar.alınan bir saatin üzerinde o zaman swiss made yazılamazdı o zaman. ve özellikle saatlerin çin malı oldugunu aslında fabrikalarının isviçrede olmadıgı hakkında zırvalayanlarada acıklıyayım..Benard H. Mayer firması almanya sahipli 181 yıldır el yapımı isveç saatleri yapan bir firmadır ve hem almanyada hemde isvcrede fabrikaları bulunmaktadır. son olarak sunu ekleyecegim bu iş evet etik bir şekilde eger emek ve zamanınızı ayırırsanız güzel para kazanabileceğiniz bir ticarettir. dünya üzerinde 100 den fazla ülkede faaliyet gösteren ve türkiyedede maliye bakanlıgı dahil olmak üzere tüm yasal izinlerine sahiptir. bütün o karalama kampanyalarına cahilce kulak vereceginize kendinzde arastırın öyle yorum yapın lütfen. herbal life da ilk faaliyet göstermeye basladıgı dönemlerde ürünleri kanser yapıyor denmisti, titan denmişti ve bilimum suclamada bulunulmustu. peki hangi bir suclama yerini buldu sorarım size. sadece atılan pisligin izi kalsın mantıgıyla bir yere varılamaz arkadaslar.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
abi bugün bi arkadaşım zorla götürdü konuşmaya hayatımın 1saati boşa gitti direkt, bu kadar saçma bir şey görmedim bu şekilde para kazanabileceğini düşünen insan var mı ya beyin yıkamaya çalışıyorlar bide arkadaşınızı devreye sokarak, yazık gerçekten ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...