Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sartharion 3 drake normal mode 76 saniye de indirildi.

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Regalya said:
Paladinlerin warriorlarla yarışamayacağı yorumunu heralde troll olsun diye yaptı arkadaş.

Denedik dün bu taktiği çok rahat resmen eziyetten kurtarıyor
2 rogue 2 warrior 1 enhance shaman 1 dk 1 pala tank 1 holy priest 1 feral duid ortalama tank 3.3k felan dpsler 4,5-5.5k arasi dps yaptılar druid arkadaş tenebornu uzağa kiteledi 30% civarı
heroismi 65% de açtık sunder yerine expose kullandık.

kaç drake lootu düşürüyor bu yöntem ile?
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
ZaugnaKhaldun said:
Sabah sabah yanlış gördüm sanırım =D Bu arada boomkin varsa improved earth and moon la coe aynı işlevde (eğer affli lock yoksa ki bu fight için affli baya bir kullanışsız).

? ben mi cahilim die düşünüorum :D

Improved dedigim işte deep balance talentındaki Earth and Moon? Hatta tekrar kontrol ettim affli lock olsa bile atmasına değmez, boşa dps kaybı.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında en zor encounter olması bir hataydı; GC bunu itiraf etti. Normalde 10 manler casual oyuncular için olmazı lazım 25 manler guildler için. 25 manlerin pug olmasından önüne gelenin tokatlamasından; 10 man achievementların 25 manlardan zor olmasından Blizzard rahatsız. Ulduar'da tam tersi olacağını söylüyorlar; 25 man'ler zor olacak; 10 manler loot vendor run olacak.

10 man 3 drake 25 man 3 drake'den zor olması tamamen bir tasarım hatası.
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:
Full range veya melee setup'a baglı değil yani olay? 5xmelee, 3xranged denemeyi düşünüyoruz yarın.

Class farketmez yeterki 4.5k üzeri dps çıkarabilsinler 80~ saniye boyunca tabi 1 extra kişi 30% gibi tenebornu tauntlayıp uzağa kiteliyicek ki enrage olduğunda dönüp tankı/raidi breathlemesin
Shad yere inerse yaklaşık 5 saniye(Sanıyorum pulldan itibaren 85 saniye toplam süre)içerisinde shieldi açıp inmunue yapiyor bossu o vakte kadar kestiniz kestiniz yoksa wipe
Sosyal ağlarda paylaş

Abi dalga geçmek felan güzel şeyler, gençlik eğlensin tabi de, bana şununla gelin mümkünse, www.coolyo.org 'un şimdi çalışan bir eşiti (TPS hesaplayıcı), bir pala tank ın WWS raporu ve TPS sonucu. Bende kendi bir Patchwerk imi filan koyarım aynı siteye karşılaştırırız boşuna çene veya parmak yormayız. Di mi?

Bu arada benim warrior,

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Executus&n=Brunor

TPS'i maximize etmek için bracer ve shield i farklı kullanıyorum genelde ve tabi tank gear optimal değil, normalde DPS warrior oynuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ombakkombak said:
aslında en zor encounter olması bir hataydı; GC bunu itiraf etti. Normalde 10 manler casual oyuncular için olmazı lazım 25 manler guildler için. 25 manlerin pug olmasından önüne gelenin tokatlamasından; 10 man achievementların 25 manlardan zor olmasından Blizzard rahatsız. Ulduar'da tam tersi olacağını söylüyorlar; 25 man'ler zor olacak; 10 manler loot vendor run olacak.

10 man 3 drake 25 man 3 drake'den zor olması tamamen bir tasarım hatası.

Adamların da yapabilecekleri pek fazla şey yoktu ama sonuçta 25m olduğunda daha esnek oluyor koşullar. 10m'in kolay olması için fight'ı fight yapan bir çok özelliğin olmaması gerekiyordu sarth.da ki o zaman da ne manası kalırdı bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

@radagast62 sanırım quixef arkadaşımız okumuyor "Max TPS/DPS output" kısmını yada onu en yüksek tpsyi paladin yapar diye algılıyor ki doğrudur.

@quixef

Sizin iddaniz
154 block value + sanıyorum tps kalkan ve bracerden kastınız The Skull of Ruin ve Bindins of the Hapless Prey toplam 211 block kalkandan 211 block geardan+strden gelen block yaninda 25 exptertise (softcap 26) 249 hit (8% lazım) 7.29 crit 2700 ap ile paladinlere duman attırdığınızı idda ediyorsunuz? Bulunduğunuz serverdeki paladınler Righteous Furysizmi oynuyor? :D

Saçma atıfları bırakınız.
Sosyal ağlarda paylaş

O dediğin değerlerle raid buffed 1500 block value oluyor. Kaldı ki pek çok (hepsine) +15% crit alan warrior da crit in önemini çözebilen beri gelsin. ABi halen ad hominem, bana saldırmaya devam ediyorsunuz, bunun yerine iddianızı kanıtlasanız? Last Laugh u almadan önce 8.5k TPS peak 7k stabil TPS görüyordum Patchwerk te şu canavar paladin tank larınız kaç yapıyor bir söyleyin o zaman?

Ha DPS/TPS output diyor yanlış anlıyorsun diye ısrar edenlere, diğerini de diyor, okumayı bilin. Diğer yandan, konuya katkınız olmayacaksa ve sadece alan yetkilisi birilerine yarım bilgiyle ve armorynin hatalarıyla yükleniyor diye tezahürat yapacaksanız baştan yazmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...