Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ibrahim üzülmezi milli takıma alanın kafasına

FromTheHell

Öne çıkan mesajlar

Arkasokak said:
her ortamda dillendiriyoruz ya "galatasaraylının çirkefliği" diye, hah bu adamda da "beşiktaşlının gereksizliği" kompleksi vardır. her ortamda her takımda bir şekilde gereksiz olduğunu adeta bağırır. röportaj bile veremez, öyle sığ öyle gereksizdir.

Arkasokak said:
rahatsız olduysan şikayet etmen yeterli. zira forum kurallarına aykırı bir durum varsa yaptırım hali hazırda mümkün. ama böyle boş mesajlar kasmayalım lütfen.

Forum kurallarına uygun trollemen troll olduğun gerçeğini değiştirmiyor ki.Gerçekten bu kadar insan tarafından sevilmemek hoşuna mı gidiyor?Neden böylesi bi antipatiklikle dikkat çekmeye çalışıyorsun ki?Çocukken annen baban ilgi göstermedi mi nedir yani?
Sosyal ağlarda paylaş

Arkasokak said:
her ortamda dillendiriyoruz ya "galatasaraylının çirkefliği" diye, hah bu adamda da "beşiktaşlının gereksizliği" kompleksi vardır. her ortamda her takımda bir şekilde gereksiz olduğunu adeta bağırır. röportaj bile veremez, öyle sığ öyle gereksizdir.

arkasokaklarda çökerler adama
Sosyal ağlarda paylaş

yok ilgi göstermediler, ıslak odunlarla dövdüler. şimdi ben huzuru 15-17 yaş tayfasını forumlarda çıldırtıp, ekranı skmek suretiyle yakalayabiliyorum. benim masturbasyonum bu...

işin garibi bir ortamda, arkadaşlarıyla yüz yüze konuşurken aynı lafları işitse vereceği tepkiler kahkaha ve cin fikirli cevaplardan ibaret olacak insanların forumlarda bu gibi durumlara tahammül edemeyişi.

bir çeşit şartlı refleks. bu adamı aşağılamalı, onun kötü hissetmesini sağlamalıyım. hmmm forum kültüründeki geri kalmışlık mı desem ne desem. amacım trolllemek değil bunu söylemiştim.

bir çok Fenerbahçeli'nin paylaşacağı ortak fikirler bunlar. ve çoğunluğu genelleme. sanırım bu genelleme oluşu rahatsız ediyor insanları. çıkıp da kimse i üzülmez için takım için çok gerekli diyemez. veyahut arifinden sabrisine bu adamlar çok etik çok duru top oynuyorlar çirkef değiller de diyemez. işte böyle garip bir durum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...