Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik'in müzisyenleri

Caglar35

Öne çıkan mesajlar

ait olduunuz grubun adı, tarzınız, ve tabi varsa demo kayıtlarınızı bulabilceemiz kaynakları yazın bakem aşşa... paticik'in amatör grup elemanlarının buluştuğu bir ortam yaratalım....

benim gitaristlerinden biri olduum vesaire adlı grupla başlialım... iki gitar, bi bas, bi davul, gitaristlerden biri ayrıca vokal... klasik bir rock grubu. kendi aramızda dream theater gibi kaliteli şeyler, konserler için popüler kültürün önde gelen isimlerini çalar/coverlarız. Şimdilik altında kendi imzalarımızın olduğu bir şarkı yok, oda yakında işallah :)

-35
Sosyal ağlarda paylaş

bugün aldım gitarımı parmak egzersizleri yapıyom bende istersen kaydedip yolllarım =)[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

Harbi millet oturmuş "35"'e kasmış :D neyse...
Grup 1 Davul,1 Bass gitar,2 tanede (biri solo diğeri ritim) olmak üzere 4 kişiden oluşuyor.Vokali ritim gitarda çalan arkadaş yapıyor.Bizim grubun aslında pek bir tarzı yok daha doğrusu daha bizde cözemedik :) ama rock üzerine diyebilirim.4-5 tane kendi parçamız ve 6-7 tanede cover/yorum yaptığımız parçalar var.Yakında bir demo kayıt alıcaz ve onu sizlede paylaşırım, artık o zaman nacizada yorumlarınızı alırız ;).[signature][hline]Gilthoniel A Elbereth!
A Elbereth Gilthoniel
o menel palan-diriel
le nallon si di'nguruthos!
A tiro nin,Fanuilos!
Arian Elwing

[Bu mesaj kawa tarafından 22 Mayıs 2004 22:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim grup

şu an tam oluşmuş değil
1 bateristimiz 1 klavye +vocal bir de gitarist var (ben)
Daha bi gitar ve bassa ihtiyacımız olacak

3 bestemiz var,
türümüz de Black/Doom/Death

Benim besteler direk Doom oluyo ama öle böle diil. Yoksa depresyonda mıyım neyim ya.[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

depresyondayııım
unutuuulduuum
aldatıııldııım sevgilimdeen ayrfıldıııım şşok yanlıızzzıım
ankarada bende bulsam birilerinide kafama göre çalsak beraber[signature][hline]Here I'll stand on the firing line
Here I'll walk through the field where I died
I will fight and let the voice ring true
I am the ghost.Standing next to you
Sosyal ağlarda paylaş

eagle bizde girelim moğollar gibi
oy süreyya süreyya fln ahah
küçük kaçarım ben sana ama yapalım bişiler zaten yattı mangal işi ilgilenen kimse yok muhtarin eşee gibi anırıoz boş yere
ankara pati sux[signature][hline]Here I'll stand on the firing line
Here I'll walk through the field where I died
I will fight and let the voice ring true
I am the ghost.Standing next to you
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde bi grubum var 8aydır çalıoruz balıkesirdeniz demolarımız falan var bigun patlama yamayı hedefliyoruz ama daha erken ztn hepimiz 16 yasındayız..grubun adı İZMARİT..bu ay konserler yoğun kendi sarkılarımızdan demo yapıcaz ama ne idü belirsiz insanlara veremem!:)[signature][hline]izmarit
Sosyal ağlarda paylaş

6 yerde konser verdik grup adı Chaos gece klübünde çaldık.
Tarzımı Death Metal. Solistimiz Dark Tranquillity ninkinden ii olmasında onun gibi ses var maşşallah yakında site falan kuruoz demolar orda yayınlancak haber veririm :) bu arada Electro Çalıom[signature][hline]KralArthur, 02 Nisan 2004 19:11 tarihinde demiş ki:
Senin zayıflaman için 40 fırın ekmek yemen gerekir..
Sosyal ağlarda paylaş

Ferrero bence isminizi değiştirin
Metal Archives a baktım
ismi chaos olan veya içinde chaos olan toplam 28 grup var.
DAha orjinal bişeyler bulmanızı tavsiye ederim eğer ciddi bişeyler yapacakssanız.[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

birinci adım: toplulukdaki müzisyenleri öğren
ikinci adım: muhabbete iyice girdikten sonra esas konuya gel "benim müzik grubum var"
üçüncü adım: tepkileri gözle

birinci olasılık: "wow süpersin adamım müzik grubun varmış!"
ikinci olasılık: "ee napabiliriz?"

sosyoloji ve psikoloji sux...
bakınız bende sosyoloji ve psikoloji biliyorum yaa yaa

(bkz: gel seni popüler yapim)[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

ghaldszar, 29 Nisan 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
Valla şahsen ben 1 milyon dolar karşılığında BonePARTla bile evlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim grubum vardı ancak uzun uzun zaman önce dağıldı.11 yaşımda gitar çalmaya başlamıştım 13 yaşında grup kurdum dershanedeki arkadaşlarla işte grup ta bass bateri elektro gitar klavye 3 solist vardı... klavyede ki eleman dershanenin sahibinin oğluydu (benim dışımdaki bütün üyeler benden 2 yaş küçüktü) annesi ve babası müzik öğretmeni cocuk kabiliyet manyağı gibi bişeydi 2 tane klavye calısyordu üst üste :) ... işte ben elektro çalıyordum.. sonra o dönemde çok sevgili Barış Manço vefat etti ve biz bunun üzerine rahmetli sanatçının parçalarını yorumlamaya başladık işin ilginç tarafı japonya konserindeki parçaların çoğunu çalıyorduk ve haftada 4 saat köpek gibi çalıştırıyordu hocamız...konser veryionundaki dönence ile bizim çaldığımız dönence arasında hemen hemen hiç bir fark yok diyebilirdim.. sonra böle şöle derken annem kurtalan express in 2 üyesi bahadır akkuzu ve ahmet güvenç(soyad yanlış olabilir) le irtibat kurdu falan bunlarda kurtalan express olarak turneye çıkıyorlarmış Bandırma'ya konser vermeye geldiler... kapalı spor salonunda ilk biz çıktık 10 tane parçayı falan çaldıktan sonra kurtalan express çıkmıştı falan.. bunlar bizi gerçekten çok beğenmişleri çünkü yaşımızın üstünde şeyler becermiştik .. sonra bunlarla aynı stand ta çaldık ;
1)Bostancı Göseri merkezi istanbul da .. konser in tam ortasında dağlar dağlar parçasını sırf bize çaldırmışlardı..
2)Yine aynı şekilde Ankara Kızılay meydanında..
daha sonra Show Tv ye çıkmıştık... o zamanlar reha muhtar denyosu vardı :) bizi bir bara götürüp orda çaldırdılar çalarken kameraya kayıt yapıp röportaj falan yapmışlardı.. Hülya avşar şhow a çıkmıştık , atv nin bir kanalı vardı süperkanal diye hala varmıdır bilmem kablolu yayında çıkıyordu ona çıkmıştık "burcu burcu" diye bir program vardı.. kısacası böle bir anım var .. ailesel nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kaldım grubu şefi bendim çünkü.. annem babam ayrılınca müzikle aramda kesildi.. eğitimime devam edemedim.. etseydim şu anda dehşet olabilirdik yani :) bazen eskilere bakıpta özlemiyor gaza gelmiyor değilim.. ama uniye gidince bir grup kurmak farz oldu...[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Müslüm Gürses: Yumurtaya can veren Allah'ım yeşil biberi nasıl yarattın ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...