Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Antalya da kurtuldu

Çokakýllýadam

Öne çıkan mesajlar

valla çok iyi oldu ha. umarım akaydınla da "dünyanın en yavaş hızlı treni" gibi aptal projeler geçmez antalyanın başından. umutluyum ama ben şahsen, iyi olcak gibi =)

buarada kaç para aldın? bidahaki seçimlere ben de dikelmeyi planlıyorum bi arkadaş 180 milyon dedi doğruysa eğer:D
Sosyal ağlarda paylaş

Sen adamı 1. olmasına rağmen rektör olarak atama, o da gelsin koskoca antalya büyükşehir belediyesini elinden alsın.

al sana demokrasi
al sana seçim

kırgınmış bi de tayyeab. tepkimiz: "APSHOEPSHOGSFGPS"

teşekkürler antalya, muck.

bu arada facebooktaki vidyo geldi aklıma hani şu "raylı yüzünden kaybedersek 2 kere kaybederiz" gibisnden bir şeyler diyordu. 2 kere değil 20 kere kaybettin seni gidi seni. 2 şeritli yola raylı yapıp 0.5 şerit verirsen arabalara, halkın ekmeğini alırsan olacağı bu.

OHHH.
Sosyal ağlarda paylaş

umarım belediyecilik konusunda böcek ve evcilmen ile iyi anlasırlar. kepezde de mehmet atay'i gormek isterdik (ki sosyaldemokrat olamama ragmen kendisine gitti oyum) ama tazekanhakan geldi.

sağduyunun hakim olduğu bir yönetişim istiyorum.

yöneticiler kendi aralarında koordine halinde, sorunlara çözüm niteliğinde, beklenmeyeni veren bir belediye istiyoruz.

sevgiler, saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:
ayriyetten

"konyaaltı caddesinde atatürk endüstri mesleğin orda eskiden kuğulu parktı şimdi atatürk parkı oldu ordada içirmediler die yaz mekanlarda içiliyo eyvallah ama normalinde içirmiyolar konyaaltında da beach parkta içiliyo"

diyor..

o parkda içilmeme sebebi park işletmecilerinin isteği. alkollü satış yaptıkları için içilmesini istemiyorlar. yoksa hemen varyantta ya da o cadde üstündeki banklarda rahat rahat içkinizi içiyordunuz ki, zaten park girişlerindeki küçük büfelerde alkol satışı var.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:
ayriyetten

"konyaaltı caddesinde atatürk endüstri mesleğin orda eskiden kuğulu parktı şimdi atatürk parkı oldu ordada içirmediler die yaz mekanlarda içiliyo eyvallah ama normalinde içirmiyolar konyaaltında da beach parkta içiliyo"

diyor..

Abi öyle bir durumda karşılaşırsan direk çemkirceksin 'sana noluya' filan diye. 'Manyak lan bu uğraşmayalım' diyip giderler.
Sosyal ağlarda paylaş

Snefru said:
lara plajında içilemiyordu halk plajında aileler mangal yapıyor diye konyaaltında öyle bir durum söz konusu değildi zaten ama çok sevindik tabi akaydın ın gelmesine.

biz içiyorduk mangal yaparken.
ayrıca selekler çarşı yani. o kadar insan içindeki parkta da uyarırlar tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...