Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

siberalemden kız tavlıyamıyorum

Llama

Öne çıkan mesajlar

siberalem yasıyor mu ya,feysbuk var yonja var o var bu var,hatta gecen bi spam mail gelmis ingilizcem yok tam cozemedim sanırım yurtdısında cok unlu bi arkadaslık sitesi findyourfuckbody.com muydu neydi,hatta in ankara in izmir gibi pop up lar cıkıyodu turkiyede de kullanıcı cok galiba ama paralı uyelik istiyor
Sosyal ağlarda paylaş

nutella yerim said:
siberalem yasıyor mu ya,feysbuk var yonja var o var bu var,hatta gecen bi spam mail gelmis ingilizcem yok tam cozemedim sanırım yurtdısında cok unlu bi arkadaslık sitesi findyourfuckbody.com muydu neydi,hatta in ankara in izmir gibi pop up lar cıkıyodu turkiyede de kullanıcı cok galiba ama paralı uyelik istiyor

ben üye olmak ve fuckbody'mi bulmak istiyorum ciddiyim! yılların birikimi var üzerimde!
Sosyal ağlarda paylaş

-kendinin çektiği fotoğrafları koymican(Böylelikle ne kadar sosyal olduğun anlaşılcak böle arkadaşların senden habersiz falan çekmiş gibi)
-Profile fazladan gereksiz bilgiler vermicen yok işte şu filme bayılırım şu müziklerden hoşlanırım gibisinden
-Kendini anlat kısımlarına böle wall of text geçirmekten kaçıncan ama kendinden bahsetme burcundan falan bahset kızlar sever böle şeyler özellikle siber alem kızları
-Bide sadece göz kırpmıycan direk muhabbete giricen seçici olmicaksın hepsine yazıcaksın ki internetteki kızlarla muhabbetin ne olduğunu anlıycaksın kesin dönen olur bazı cevaplarınla ezebilirsin çirkinleri özellikle sora özgüven gelio

yeterlimi canımın içi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...