Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Para verdiğiniz için embesillik hissettiğiniz oyunlar.

screamer

Öne çıkan mesajlar

said:
The_Delucian, 21 Mayıs 2004 00:28 tarihinde demiş ki:
said:
Deus ex???? Mesajın saatine bakarak ciddiye almıyorum kendinde değildin galiba.. Gelmiş geçmiş en iyi FPS lerden biri yaklaşık 3 kez falan bitirdim biraz zaman geçsin gene bitircem :)

bizim burda deus ex e FPS dıyenı dovuyolar haberin olsun :) ...
first person RPG :)diyelim mi ?

hehe o da doğru aslında :)
Sosyal ağlarda paylaş

CM

para vermedim ama verirsem kesin kendimi embesil gibi hissederim

nasıl kıl nasıl igrenç bi oyundur bu ya
bide utanmadan oyun diye piyasaya sürmüşler bunu[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Zed, 20 Mayıs 2004 02:52 tarihinde demiş ki:
ekşi sözlük bone. küfürlü chat.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu ana kadar şu sonucu çıkarıyorum

1 - Genel olarak her sene aldığınız FİFA adındaki bayatlamiş futbol oyunundan hepiniz mutlusunuz.

2 - Sims i eminim merak edip alanınız veya bir şekilde ele geçireniniz olmuştur ve ilginçtir bu arkadaşlarda mutlu.Size imreniyorum.Çünkü halen nefret ediyorum oyundan zaman kaybı olduğunu düşünüyorum.

3 - Bug lardan dolayı embesillik hissedilen çok az oyun var bkz Enter The Matrix i ne kadar çabuk unuttunuz...

4 - Pool of Radiance diyen arkadaşları alkışlıyorum onlara doğru teşhis verdiklerini eli öpülesi kişiler olduğunu söylüyorum.Bence bu oyun bu kategori de hayli tutar çünkü herkes bir bok sanıp aldı mesela kimse Britney SİPİIRS ablanın dangalak oyununu almaz çünkü herkes nekadar boktan olduğu bilir.[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 21 Mayıs 2004 20:11 tarihinde demiş ki:
CM

para vermedim ama verirsem kesin kendimi embesil gibi hissederim

nasıl kıl nasıl igrenç bi oyundur bu ya
bide utanmadan oyun diye piyasaya sürmüşler bunu

Tüm cm fanları olarak,banlanma pahasına ağzının payını verelim şu arkadaşa
*!Aslında popeye'den tırsmaktadır*[signature][hline]İndim yarin bahçesine,
Parsellenmiş...
Sosyal ağlarda paylaş

heh helal Pop
sen değil de ben deseydim o lafı acaba tepkiler nasıl olurdu merak da etmiyorum değil hani ;)

hatta diyim bak;

CM ne be oyun bile değil o nasıl para verirler anlamam[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

yukarılarda birisi fallout bile dedi. :) bungie'nin web sitesinde bungie'de çalışmaya talip olanların pozisyonlara göre incelemesi için makaleler koymuşlar, orada süper bir cümle vardı, yeri gelmişken koyayım:

Designers have to communicate with other designers in charge of the game systems, they have to communicate with programmers to get the features they need, they have to communicate with artists to get usable environments, and most importantly, they have to communicate with "the Player," a schizophrenic multi-headed hydra that demands achievement without effort, constant reward and total entertainment.[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

evet warlords 4.. warlords 3'un verdigi duygunun irazini yasatir belki diye aldim..4-5 saat oynadim..Sonra "yeter be" deyip kenara attim hakkatten sıkıntıdan geberdim oynarken..Kopya ve tek cd olmasina ramen verdigim 2 milyona acidim :P[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...