Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Abi böyle güzel bir dizi yapıyorlar insan üzülüyor 10 bölüm olduğunu duyduğunda birde öbür sezonda 9 ay sonra deniyor.

Starklar

Ne zaman doğudakiler avantajı ellerine alacak merak ediyorum. Birde o kız babasına nasıl kralı kabul ettirecek boyun eğdirecek adamın her tarafından onur fışkırıyor. Çok merak ediyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

ilk bolumu hatırlayın ağaçta asılı kızı bi sure sora ayakta gormustuk gozler mavi mavi yine. aynı muabbet işte. whitewalker'ın dokunduğu zombie-like bişi oluyo

Dokunduğu

Dokunduğu anda oluyorsa çok saçma insanoğlu kaybeder. Hani çok kolay bulaşıyordur öyle. Belki elemanın okudğu kitapta orası yanlış bilgidir. Yada dokunup bulaşıyordur öldükten sonra etkin hale geliyordur.. Öbür türlü insanoğlunun pek şansı kalmıyor :D

Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

Abi böyle güzel bir dizi yapıyorlar insan üzülüyor 10 bölüm olduğunu duyduğunda birde öbür sezonda 9 ay sonra deniyor.

Starklar

Ne zaman doğudakiler avantajı ellerine alacak merak ediyorum. Birde o kız babasına nasıl kralı kabul ettirecek boyun eğdirecek adamın her tarafından onur fışkırıyor. Çok merak ediyorum.

boyun eğeceğini kim söyledi ;)

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...