Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

"HBO GO" ya üye olabilmek ve episode 7 izlemek için americanın 50 eyaletinden birinde olmak gerekiyomuş (bizi zaten geçtim de Kanadalılar baya sinirlenmiş duruma ehu) + şu anda amerikalılar da izleyemiyomuş, sorun çıkmış

If anyone is having issues with HBO GO and has Comcast you can go over to xfinity.tv and watch the episode there without any crazy lag issues. - site paralı üyelikli bi şey

bu spoilerın içinde 5. bölümle ilgilidir 6 değildir.
geçen hafta izleyenler rahatça bakabilir.

Bonus: Jamie yi oynayan Nikolajın röportajından:
Buster, the fight coordinator, is brilliant and I loved working with him and his team of stunt guys. Just a great bunch of very skilled individuals. We did train a lot. Sean [Eddard] is very good at sword fighting, so it was important for me to be ready. In the end, the 2 days we shot the fight sequence outside the brothel was jut magical… and sweaty.

Sosyal ağlarda paylaş

SuSaNoO said:

"HBO GO" ya üye olabilmek ve episode 7 izlemek için americanın 50 eyaletinden birinde olmak gerekiyomuş (bizi zaten geçtim de Kanadalılar baya sinirlenmiş duruma ehu) + şu anda amerikalılar da izleyemiyomuş, sorun çıkmış

If anyone is having issues with HBO GO and has Comcast you can go over to xfinity.tv and watch the episode there without any crazy lag issues. - site paralı üyelikli bi şey

Bonus: Jamie yi oynayan Nikolajın röportajından:
Buster, the fight coordinator, is brilliant and I loved working with him and his team of stunt guys. Just a great bunch of very skilled individuals. We did train a lot. Sean [Eddard] is very good at sword fighting, so it was important for me to be ready. In the end, the 2 days we shot the fight sequence outside the brothel was jut magical… and sweaty.

episode 7 mi çıktı, ben anlamadım muhabbeti. amerikalılar önceden mi izlicek 7. bölümü? nedir ne değildir bi açıklasan...
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

yayınlancak mıymış ama yinede

HBO öyle demiş. ama 50 eyalet birden abanınca olmadı galiba. Bu olay TV den mi yoksa internet streamiyle mi veriyolar bilmiyorum.
TVden verselerdi bu sıkıntı olmazdı gibi geliyo bana. internet stream büyük ihtimalle ama bi fikrim yok. adamın biri de işte sıkıntı yaşayan varsa 7. bölümle ilgili xinfinity.tv midir nedir ondan izleyebilir demiş. yani izleyen varmış 7 yi anladığım kadarıyla
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
GERGE said:

Abi, eski sayfalara bakarsan görürsün, son bölüm bile olsa bölümde olan şeyler birebir konuşulduğunda spoiler tagı kullanılacak. Tüm dizi ve manga tartışmalarında böyle. Zaten dizide olanları spoilersız yazsaydık spoiler tagına gerek kalmazdı. Herkes son bölüme kadar izlemiş değil, bazıları çeviri bekliyor, bazılarının sınavı var, bazıları yeni başlamış diziye...

Spoiler tagının amacı yani yayımlanmış bölüm bile olsa insanları spoilerdan korumak, zaten kitap yoksa bile bazı dizilerde olduğu gibi sadece yayımlanan bölümlerden spoiler verilebilir, değil mi?

Biraz sert gibi gelebilirim ama bu bölümün raison d'être diziler ve filmler sadece, spoiler küfür gibi oluyor izleyiciye tag olmayınca.

Burada hatta yazmıştım spoiler hakkında düşüncülerimi. İbret alındı gifi koyun altına spoiler koyanlar =)
Sosyal ağlarda paylaş

ey encoderlar sesimi duyun 7. bölümü düşürün artık! günlük dozunu almayan eroin bağımlısı gibi bekliyorum torrent sayfasına sürekli refresh

bi şey sorucam. belki bilenleriniz vardır. herhangi bi yayın ortamında (tv olur internet olur) bi diziyi yayınladıklarında onu internete düşürtmeme gibi bi şey yapılabiliyo mu? yani adamlar bi yöntem bulup 7. bölümün ancak haftaya yayınlandıktan sonra internete düşmesini sağlayacak bi şey yapabilirler mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...