Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

bu diziyi 2 saat yapsınlar

ben stannisciyim de o kırmızı saçlı düdüğe haddini bilirdirir inşallah. bariz tahta oturmak istiyo hehe renlynin de öyle dandik ölmesini biraz sevmedim açıkçası ama kitapta da öyle herhalde?

kitapta kafayı kesiyor diye biliyorum, bide snow'u half hand yanıma stark istiyorum diye istiyor kitapta yine sanırım ama burada adam kendi gidiyor

Sosyal ağlarda paylaş

greyjoy

theon greyjoyun gözleri niye ışıldadı? o bahsettikleri yere saldırınca starklar orayı almak için geri gelecektir falan dediler, o sırada fırsattan istifade starkların base e mi saldıracak nedir, bi de aryanın yanmaktan kurtardıgı o eleman nası oldu da muhafız falan oldu?

Sosyal ağlarda paylaş

NeoStyle said:

greyjoy

theon greyjoyun gözleri niye ışıldadı? o bahsettikleri yere saldırınca starklar orayı almak için geri gelecektir falan dediler, o sırada fırsattan istifade starkların base e mi saldıracak nedir, bi de aryanın yanmaktan kurtardıgı o eleman nası oldu da muhafız falan oldu?

evet işte besle kargayı, oysun gözünü. bran'in rüyalarındaki üç gözlü karga theon.

arya random encounter'da lvl alınca mysterious stranger'a verdi puanı.
http://www.falloutnewvegastips.net/images/perks/perk_10mysteriousstranger.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

NeoStyle said:

greyjoy

ben de bunu merak ediyorum evet biri açıklayabilir mi

bi de Greyjoylar neyin peşinde tam olarak
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

NeoStyle said:

greyjoy

ben de bunu merak ediyorum evet biri açıklayabilir mi

bi de Greyjoylar neyin peşinde tam olarak

Cunku

Gecen bolum baba lenister ' genc ve guclu erkeklere ihtiyacimiz olmayacak kadar cok adamimiz mi var ' gibi bir cumle kurmustu infazlarini durdurmustu yamulmuyorsam. Sonra da calistirmaya basladilar diye yorumlamistim ama ...

Sosyal ağlarda paylaş

1- bran reyiz, will he make the best king in da world?
2- cat ve brienne el ele tutuşma anı <3
3- aryanın tywin'in gözlerinin içine bakarak "everyone can be killed"
4- qarth'taki maskeli kadının gözleri monica bellucci

benden öküzce bir yorum ama doğruya doğru üzgünüm.

5- khaleesi için birisi yukarda zenciyle sevişmesin yazık olur demiş, khal drogo'yu almış (afedersin) daha ötesi olacağını sanmıyorum

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...