Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

numberten bak normal squat gibi yapıcaksın squat videoları izle bence üst vücut ağırlığını bacaklara vericeksin yani biraz kurbağa gibi durucaksın. üst vücudunun ağırlık merkezi iki ayağının arasına gelecek şekilde durursan, tabanların yerden kalkmadan taşıyabilirsin vücudunu.

Abi şu noxplode superpump falan çok merak ediyorum sizin yüzünüzden. hala hardcore bir supplement olarak kabul ediyorum ama 1 kere denemek isterdim..
Sosyal ağlarda paylaş

numberten, hareketi yaparken ayak parmak uçlarını yukarı kaldırmaya çalış. Tüm ayağın yerdeyken parmak uçları yukarı bakacak şekilde olacak yani. Ayakkabısız denersen çok daha rahat anlarsın ne demek istediğimi. Sonra bütün hareket boyunca parmak uçlarını yukarda tutmaya çalış. Ağırlığını mecburen topuğa verecek bu.

Kollarını videoda olduğu gibi ön tarafta tut, ağırlık merkezini düzenleyip arka tarafa devrilmeni engeller.

Belini dik tutabilmen için ise göğsünü yukarı/dışa kaldırman gerekecek. Sanki göğsünün üstünde bir bardak varmış da onun düşmesini engellemeye çalışıyormuş gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

ben squat ozurluyum kesin karar verdim. makinede giriyorum artık.

belimi disari cikaramadigim icin belime fazla yuk biniyor sevmiyorum. makinede cıkarabiliyorum ama sonucta arkaya dusme sansim yok bardan guc aliyorum.

squat yaparken dizleriniz ayak uclarınızı gecmeyecek en onemli seylerden birisi bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

abi çikulatalısı (ultimate nutrition iso sensation 93) da vanilyalası (on whey gold) da çok güzel bence. 2sini de suyla da sütle de üzüm suyuyla da çok seviyorum. leziz.

neyse..

bugün bizim üni. nin festivalinde konserimiz vardı. konser öncesinde köfteli sandviç yedim, konserde baya efor sarfettim zıpladım hopladım, konserden sonra da burger king'den steak house menü yedim. kendimi kötü hissediyorum. SANKİ BİR ANDA 6-pack yokolacakmış gibi geliyo :) Takıntılı olmuşum :S

Kung-fu'ya da gidemedim vicdanen çökmüş durumdayım, dün de vg idmanına gidemedim projemi yetiştirecem deyü kasarkene. Ama dün HIIT yaptım baya sağlam neyseki.

İçimi döktüm buraya. Mirage günlük olarak kullanıyo ben de içimi dökerim kardeşim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük,

Bir daha salı günü saat 6-7 arası spor salonuna gitmicem. Elemanın teki 150 kilo ile 8 tekrar bench press girdi. Başka bir eleman yaklaşık 40 kilo ile barbell curl yapıyordu. 90 kilo ile girdiğim squat'ın 5. tekrarında ıkınırken garip garip bakıyorlardı. En zayıf ve en çelimsiz bendim. Kötü hissettim kendimi. Bi de yağ yakmaya çalışıyorum yani. Bu elemanları görünce diyeti bozup adam gibi yiyesim geliyor ama ay sonuna kadar yapcam dedim artık.

Ağırlıktan sonra burpee, şınav, air squat, pull-up vb hareketlerle kondisyon çalıştığım yerde de tam o saatte bayanlar için kickbox kursu varmış. Gittim ben de bari bisikletle HIIT yapayım diye. Bisiklet de üst katta tam kickbox alanına bakıyor. 20 kadar taş gibi hatunu izleyerek HIIT yaptım.
Sosyal ağlarda paylaş

glisemik endeks ve insülinin patlayışı geyiği var zannedersem, ben de kurabiye vs yediğim bir gün kaloriyi ayarlasam da yağ yakma yalan oluyor

soya sosunda östrojeni taklit eden şeyler varmış kullanmayın diyorlar, ne derece doğru peki ?

pahallı balık ya
light 2x160 9 lira mesela, günde 400 500 gr tavukla baş edemez
harcamak da istemiyorum açıkçası vücut gelişecek diye o kadar para, öğrenci adamım netekim
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...