Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Mirage dediğinde çok haklısın. Bende program değiştireceğim zaman ara veriyorum genelde 1 hafta - 10 gün kadar. Program değişimlerinde verilen ara iyi hissettiriyor gerçekten.

Geçenlerde sırtım sakatlandı üstüne sınavlar falan düzenim iyice bozulmuştu. İdmana girdim eskiden destekli bastıklarımı desteksiz kaldırdım :)

İlk kez de yaşamadım bunu. Bazen verilen aralar plato gibi şeyleri yenmek için iyi oluyor. Vücut ne kadar sert idmanlarda takip edilse alışıyor demekki. Böyle şaşırtmalar iyi oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sabah kalkinca whey protein + animal pak
gymden once superpump 250 veya n.o.xplode
gymden sonra whey

glutamine veya bcaa nereye giriyor burada ? aksam yatarkenmi aliniyor glutamine uzun sindirimden dolayi ? bcaa ne zaman ornegin ? size on ne zaman :) ya bu nasil bir suppliment aklim karisti simdi ...

aksamlari protein bar yiyorum birde.
Sosyal ağlarda paylaş

ok hafiften anladim ancak animal pak icinde bcaa bilesimleride bulunuyor bunun yanina birde bcaa asmasin bunyeyi cunku full kimyasal bayacak hafiften.

glutamin uyurken bunyeye nufus ediyorsa alirim herhalde.

sizeon da gym esnasinda kullniliyormus ona da pek ihtiyacim yok.

plan :

sabah kalinca whey + animal pak
gymden once gaspari sp 250 veya no xplode
gym sonrasi whey
saat 16 gibi protein bar
yatarken glutamine

nasil sizce ?

ogle yemegi yemiyorum bu arada cunku saat 11-12 gibi en gec gymde oluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

thx zegna.

creatine arastirayim dedim nedir ne degildir, bodybuilding.com da yani bir baska urun hakkinda bu kadar olumlu bir yazi yazilmamistir herhalde.. icim daraldi icine girdikce derine indikce 20-25 tane suppliment kullanan adamlar var manyakmi bunlar ne.

creatine hakkinda fikirleriniz ?

esasinda su body konusu tek basina aldi yurudu hersey birbirine girdi keske bunlari basliklar altinda tartissa idik , ornegin suplimentlerin her biri icin bir konu, gym deki hareketler icin konular, gym rehberleri, programlar, resimler once sonra vs.

tek konu icinde artik arasan bulunmuyor hic bir sey :(
Sosyal ağlarda paylaş

Abi creatin okuduysan zaten biliyorsundur. Antreman esnasında ektsra güç daha fazla tekrar yapmanı sağlıyor. Ayrıyetten vücutta su tutuyor ve şişmeni ; yağsız kas kütleni arttırmada etkisi var. Bence creatin güzel bi ürün ama 3 hafta kullanıp 1.5-2 hafta ara verince biraz ağırlık düşüyo falan. Iyi beslenmek lazım o süre içindeki fazla ağırlıklar düşmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük,

Bugün aynanın karşısında karın kaslarımı kasıp derimi gerdiğimde en üst iki baklavayı hayatımda ilk defa görebildim. Daha çoooook yolum var ama moralim düzeldi. Yalnız çok inceliyorum, six pack için iskelet moduna girmem lazım. O yüzden kısa süre içersinde six pack gibi bir hedefim yok. Göbek gitsin bırakcam yağ yakma diyetini.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi ben endomorph vücut yapısına sahip olduğum için çok çabuk yağlanıyorum. Yağ yakma diyetini bırakıp adam gibi yemeye başladığım zaman zaten nasıl olsa gidecek o baklavalar. O yüzden sadece kas hatlarını biraz meydana çıkarayım istiyorum. Hem moralim düzelir hem de gelişmeleri gözlemlemek daha rahat olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...