Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Helcaraxe said:

@ Black-ice ;

abi amino öle whey gibi öğün yerini tutabilcek kadar protein içermiyorki tam olarak. Esansiyel aminoasit( yanlış bilmiyorsam ) içeriyor. Aminoyu daha çok sporla beraber kullanıyorlar.

Whey yoksa al bi whey onu iç içeceksen :D

@ Fly ; valla 5li paket dardanel ton. her paket 80 gr mı ne. 4-5 milyondu migrosta.

tabii öle
gainer kullanıyorum ben protein kaynağı olarak da ben off günler de aminoasit içenler duydum. ondan soruyorum. yani protein ihtiyacını karşılamak amaçlı aminoasit olarak kullanmaya gerek var mı acaba diye mrk ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Olm Uur benim dediğimi yap, gainer'ın yanına bir de whey al. protein alacam diye gainer içeceğine whey içersin (hem için rahat olur tıkıyacak edecek diye korkmadan rahatça içersin, zaten antreman bittiği anda bi takviye almıyosun, p.tozunu antreman bitiminde direk çakman lazım üzüm suyu falan gibi şekeri yüksek olan bir m.suyu ile), kalori gerektiği zaman gainer alırsın.

Aminonu da stratejik bi şekilde kullanırsın işte spor önce sonra şeklinde. Bizim paklar da bi gelsin, pakları da sabahtan çakarsın işte.
Sosyal ağlarda paylaş

ok resimler gelsin o zaman

kas

arkadaşlar sağ kolumdaki idman esnasında olan bir sakatlık yüzünden vücudu tam kasamıyorum dolaısıyla hatları tam belli edemiyor olabilirim.
bu yıl hiç diyet yapmadım. büyümek adına kilo aldım bulk duruyorum kısaca.
temmuza kadar bu şekilde devam edip daha sonrasında definisyona başlıycam malum sıcak havalarda definisyon yapmak insanı sinirli kılıyo.(kızlara hava atmak gibi bi niyetim yok çok şükür :) )
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca benim kas yapım düz kaslara sahip ne kadar kasarsam kasayım öyle zenci kası gibi olmuyor.
şu gördüğünüz vücudu normal bi adam yapsa emin olun öküze benzerdi.
ama şu da var güç olarak benim avantajıma böyle olması.
dediğim gibi zaten amaç şov yapmak manita yapmak değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...