Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Valla 14gr yumurtadan, 38gr chicken whooper, 30-35gr öğle yemeğindeki tavuk + yoğurt falan var ama saymayalım. Akşam da 30gr tavuk dersek. 87gr ediyor, e minimum 500ml süt içiyorum ordan 15gr geliyor. 102gr oldu p.tozsuz. 2 ölçek de p.tozu 26*2=52gr da ordan geldi, 154gr oldu, 160gr de. 67 kiloyum, en az 134gr protein almam lazım e heralde ortalama her gün 150 gr alıyorum. Bide bi tatlı kaşığı polen alıyorum onun da amino asit vs. çok sağlam. Yeterli mi sizce?

3 ölçeğe mi çıkarayım p.tozunu acaba?

Bir de bitkisel proteinleri nasıl hesaplıycaz? Bulgurda deli gibi protein var mesela. 100grında 20-25 gr kadar b.protein var.
Sosyal ağlarda paylaş

1 sene dolacak benim haftaya kilolar hala azar azar artıyor ama gelişme yok.

Ulan Scot Curl'de 40 kilo çıkmaya başladı, hala kollar incecik. Multi press 60 kilo omuz çalışıyoruz bişi olmuyor.

Normal bench 75 yapıyoruz, tamam düşük ama çüş be arkadaş harbi sıfırmışız demek. bele 15 kilo bağlayıp 12 tekrar falan dibs çıkıyor ama nafile.

Weight gainer'la kreatine mi bulaşmak lazım ? 1.92 boyda hala 88 kiloda takılıyoruz. 1 sene oldu resmen.

Amacım baklava değil ama biraz daha kas lazım. Yağ dursun, dağcılık yapıyorum zaten lazım o :).

Önüme çıkan herşeyi yiyorum bi de, hey allam ya.
Sosyal ağlarda paylaş

@ Black-ice ;

abi amino öle whey gibi öğün yerini tutabilcek kadar protein içermiyorki tam olarak. Esansiyel aminoasit( yanlış bilmiyorsam ) içeriyor. Aminoyu daha çok sporla beraber kullanıyorlar.

Whey yoksa al bi whey onu iç içeceksen :D

@ Fly ; valla 5li paket dardanel ton. her paket 80 gr mı ne. 4-5 milyondu migrosta.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...