Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Gecen gun bim'den kaju aldim iki paket. ilk paket bekledigim gibi yagli ve tuzlu cikti ikinci paket nedense yagsiz ve tuzsuz cikmisti. kaju yagsiz, tuzsuz bir seye benzemiyormus.

Bu kuruyemisleri karistirma fikri iyi. Ben cevizi benim icin fazla sodyum icerdigi icin az miktarda aliyorum mesela. Gerisi findik.
Sosyal ağlarda paylaş

abi fındık, fıstık, badem, ceviz çok önemli bunlar hepsi birbirinden önemli ama, özellikle fıstık vg için çok ayrı yer tutuyor. içinde çok önemli bir amino asit olan L-arginine var ve bilindiği gibi aganigi naganigi, yaniii testosteron seviyenizi arttırıyor, kullanılabilir testosteron miktarınızı da arttırıyor, yani doğal hormon arttırıcı, bi nevi doğal steroid :) testosterone artıyor, l-arginine alınıyoor, kaslar büyüyor gelişiyooooor.

edit:

@ Mirage

TR'de cottage cheese nerden bulunur? Lan lor var işte napcan cottage diyebilirsin ama merak ediyorum cottageyi çünkü lor çok kuru böle kaşık kaşık girişemiyosun, cc'nin fotolarında böle bi yumuşak kaşık kaşık rahat yenebilecek lapa lapa bişi gibi duruyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'de cottage cheese nerden bulunur bilmiyorum valla. Almanya'da hüttenkäse diye geçiyor ve 200gr'lık paketlerde satılıyor. Markasına göre 50 cent ile 1 euro arası fiyatı. 200 gr'lık paket anca 25 gram protein falan içerdiği için bir oturuşta bitiriyorsun, pahalıya geliyor biraz. Amerika'da litrelik kovalarda falan satıyorlar, baya uygun oluyor.

Hüttenkäse

http://static-p4.fotolia.com/jpg/00/12/29/27/400_F_12292792_WQAB5Rxp46WxRZUgI7k0ReNZo5j3QGRm.jpg

throine said:

Gecen gun bim'den kaju aldim iki paket. ikinci paket nedense yagsiz ve tuzsuz cikmisti. kaju yagsiz, tuzsuz bir seye benzemiyormus.

Dediğim gibi yağsız gibi gözükse de %50 civarı yağ var içinde. Sonuçta kavrulmamış fındık, badem, ceviz falan yerken de yağlı gelmiyor ama onlar da %50 yağlı.
Sosyal ağlarda paylaş

cottage cheese metroda var, ama gereksiz yani LOR gibi bi kral varken.

bu arada fındıga bende basladım, ogunler arası atıyorum 50 ser gram.

toplamda 100 gram filan yiyorumda, ben bu ara baya hacim aldım ama gobek costu gene..

cardioya baslayamadım bi.

hafta 3 agırlık 2 gun cardiyo yapo diyolar ama feci sıkılırım ben oyle.

zaten haftada 4 5 gidiyorum mutlaka, o cardioyu 5 gune bolmek istemekteyim.

ama once mi yapsak 30 dakka filan bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...