Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Valla ben bi ara mayonezini çıkarttırıp (yannız direk bi ara oldu 1.5 hafta önceye kadar) alıyodum whooper. aslında çok yağ falan yok içinde besin değerlerine burger king'in sitesinden bakabilirsiniz. yenebilir gayet antreman öncesi falan. ama işte cut yapıyorum şimdi ondan bıraktım.
Sosyal ağlarda paylaş

Helcaraxe said:

nolumş tanitaya :D

Rus hatun ismi gibi BF calculator mı olur abi? Ondan şaşırdım ben kimlere ölçtürüyorsun diye :)

Birde bitane alet vardı böyle iki el ile tutup göğüs hizasına kaldırıyordun. Sırf BF ölçmek için. Uygun fiyatlı birşeydi. Verdiği sonuçlarda hiç fena değild. Adını unuttum şimdi. Eve alınabilir bitane aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

duzensiz beslenmeyle

3,5 santim kol
3 4 civarı gogus
2 de omuz almısım sanırım, sanırım diyorum cunku baslamadan onceki olculerimi tam net hatırlamıyorum, bi kollardan eminim.
soguk olculer bu arada.

simdi 30 nisanda filan duzenli beslenmeye geciyorum bakalım nasi olacak, 12 nisanda olcu almısım 12 mayısta birde 12 haziranda alacagım, heralde 12 hazirandaki olculer beslenmenin etkisini gosterecektir diye dusunuyorum.

yurt dısından siparisleri verecegim ayın 1 i gibi, gumruk zorlamıs bu ara cok takılıyormus, 2 ayrı siparis verecegim bi takılırsa fena patlarım, ciddi para gomucem.

21 dolar + 8 dolar shipping amino 325 tablet Turkiyede 99 milyona satılıyor yahu..

gunde 150 - 160 gr protein ve 200 250 gram civari karbo almaya calısıcam. yagsız beslenme tabi :)

duzenli beslenme
haftada 4 gun antreman
whey protein
amino
glutamine
sp250
sizeon
animal pak

baya ciddi bi gelisim gostermem gerekiyor :)

soru : casein kullanan varmı? varsa memnunmu, pahalı meret bide.
Sosyal ağlarda paylaş

Casein mi? Sütaş light beyaz peynir derim :D 100gr'da 25gr protein. 7gr yağ. 700gr'lık kutudan alıp 7'ye bölüp her gece yatmadan glutamin ile beraber bi tane yolluyorum.

Yurtdışından alabilirsem bi kere getirticem casein proteini. (özellikle cut zamanı) Fiyatına göre ne getirdi ne götürdü yazarım o zaman. Ama alana kadar sütaş rulz.

@Zegna,
Stack çok sağlam. Kesin sağlam gelişim gösterirsin. İyi beslenme, iyi çalışma, iyi supplement hepsi var işte daha ne olsun :) Yalnız ben yerinde olsam Amino yerine BCAA alırdım. Zaten whey alıyorsun. Diğer ikili daha güzel bir tercih olur (bence)
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün alışveriş merkezinde deneme odalarında aynalarda sırtımı görünce mutlu oldum. Gelişme varmış da benim haberim yokmuş. Profilden göbek çok belli oluyor. Onu eritsem bir şeye benzeyecem ama az yemeyi kaldıramıyorum valla şu sıralar. Bi de partilerdeki içkiler çok bozuyor olayı. :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

Uyku olayımı düzenledi abi bu spor müthiş bişey uyuyamıyordum şimdi mışıl mışıl uyuyorum :D
Biraz sosyal hayatı baltaladı ama olsun vıcır vıcır kaslar oluyo hazirana iyi giricem :D
Bu arada o alerji olayı yalan oldu sanırım artık bi halt olmuyo devam ediyorum toza.Şeyi düşündüm eskiden sık sık yıkıyordum deterjanla shakerı acaba o mu etki etti iyi durulamadım falan.Şimdi suyla temizlemeye gayret ediyorum daha çok ve bir sorunum yok en son yazdığımdan beri.
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan sırtımda zaten hafif bi sakatlık vardı birde geçen gün ceryanda falan mı kaldım ne halt yediysem dün kilitlendi/tutuldu sırtım. Acıdan terledim valla. Kas gevşetici iğne vurdurdum anca çözüldü meret. Bu hafta idmanlar yalan oldu. Anca cumartesi bacak girerim öküz gibi.

Canım sıkkın. Tam da hem kardiyoda hem de idmanda çok sert girmeye başlamışken hoş olmadı.

Özetle: Akşam uyurken üstünüzü örtün :D Kapı cam açık yatmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Menemen (tu). Biraz zeytin yağı, bol sebze, biraz salam, 3 tam yumurtayı tavaya at karıştır cillop. Hatta kalori çok geliyorsa yumurtayı azaltıp tavuk falan da koyabilirsin.

Onun dışında yulaf ezmesi yapıp içine protein tozu ya da yumurta katabilirsin. Ben genelde bir bardak süt, 120ml yulaf, yarım muz, 3 yumurta, bol tarçın koyuyorum. Bazen muz yerine elmayla yapıyorum. Elma tarçın ikilisi mükemmel. Kalorilere dikkat etmediğim zamanlarda ek olarak hindistan cevizi, bal, fıstık ezmesi, çikolata falan da koyduğum oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ağır giriyosan ağırlığa low daha güvenli sanırım kas yakmamak konusunda için rahat olur.Ayrıca
The combination of these three essential amino acids makes up approximately 1/3[clarification needed] of skeletal muscle in the human body, and plays an important role in protein synthesis. BCAA’s are currently used clinically to aid in the recovery of burn victims, as well as for supplementation for strength athletes.
demiş wiki.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...