Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

abi orçun sen protein tozları arasındaki fark muhabbetini gereksiz buluyo olabilirsin, pek bişi farketmediğini de düşünüyo olabilirsin.

ama nasıl senin protein tozun mavi sıçtırıyosa bu tip bi yorum, karşılaştırma bekliyorum. on için daha önce kullanmış biri çok osurtuyo diğerinin sindirimi daha iyi diyebilir, o zaman az osurtanı tercih ederim. olay biri 300 bastırıcak diğeri 400 bastırıcak değil. birinin tadı bok gibi olabilir diğeri daha iyidir, sindirimi emilimi daha kolaydır birinin, öbürünün daha zordur. bu tip şeyler bekliyorum aradaki karşılaştırmayı sorduğum zaman.

birinin on daha iyi bastırır en iyi on bastırır falan gibi bi yorum yapmasını beklemiyorum. salak mıyım abi ben neden bu kadar dalga geçtin şu protein tozu muhabbetiyle anlamadım ki. her protein tozu sorusundan sonra garanti bi yorumun var, bekleyip bekleyip protein tozlarına mı patlatıyosun anlamadım ki :D
Sosyal ağlarda paylaş

Suyla içiyorum zaten.Süt ürünlerine alerjim olsaydı çok önceden çıkardı çünkü toza başlamadan önce süte abanıyodum.
Bugün moralim düzeldi benchte 50ye geçtim sonunda.Tozu artık sadece yarım ölçek spordan sonra denicem belki ölçeğini azaltırsam vücut tolare edebilir beni üzen maddeyi :P
Oda olmazsa bu wheyi hayrına birine yollayayım o kullansın yeni whey alayım denemelik az bişi isolate misolate artık
Sosyal ağlarda paylaş

Görünüşte pek bir gelişme yok valla. İşin ilginç tarafı yaklaşık 2-3 kilo almış olmama rağmen aşağı yukarı aynı duruyorum. O biraz moralimi bozuyor.

Kaldırdığım ağırlıkları %20 falan arttırdım. O yüzden o yağların altında gelişme var diye umuyorum. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla en son koyduğum resimden sonra 4 ay geçti herhalde. Onun 2 ayında Crossfit, 2 ayında da Starting Strength programı yaptım. Şimdi de ikisinin karışımını yapıyorum. Vücut geliştirme programlarını uygulasam farklı olurdu sonuç belki ama kondisyonum ve gücüm baya gelişti. O yüzden memnunum halimden. :)

Gerçi bir kaç hafta sonra şöyle 4-5 haftalık bir hypertrophy programı denemek istiyorum ama kararsızım o konuda. Güç artışları durursa kesin denerim ama devamlı ağırlıkları arttırabildiğim sürece bu programla devam ederim herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...