Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Dymatize Amerika'da ucuz diye kullanılan whey diye duymuştum ben. Kalite olarak ON %100 Gold Standard'ın da altında bir ürünmüş ama kendi fiyatında fiyat/performans olarak en iyisiymiş.

Kemarlos, ısınınca o kas ağrıları azalacak. Bence spor salonuna git. Biraz fazladan ısın. Normalde 10 dakikaysa bu sefer 15 dakka falan mesela. Normalde yapacağın hareketleri daha az set ve daha az kiloyla yapmayı dene. Büyük ihtimalle ısındıktan sonra sorun çıkarmazlar.

Hem şu anki hamlık ağrılarını azaltırsın, hem de yeni hareketlerden gelecek olan ağrıları azaltmış olursun. Şimdi beklesen de bir iki gün sonra gitsen bu sefer de yeni hareketler yüzünden kas ağrıları başlayacak çünkü. Ne kadar erken başlasın iyidir. Antreman sonrasında da iyice esneme hareketi yap. Sonradan gelecek kas ağrılarını azaltıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi piyasada bi ton ürün var. zor olmuyo. sikko mu değil mi yazmıyo yanlarında. bilmediğin denemediğin bi şey de sikko mu değil mi anlayamıyosun doğal olarak. bide mesela biri senin sikko dediğine mükemmel diyo başkası çıkıyo senin mükemmel olduğunu düşündüğün şeye atıyorum kullanıp çok memnun kaldığın şeye bok atıyo. sikko mikko. merak ediyorum yeni bi protein tozu alıcam farklı bişi deniim diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

protein bar yapıyodum da yanlış oldu sanırım, bi sorayım

yarımşar ölçek casein ve whey koydum yarın iki tavuk bir bar götürürüm şimdi bozulmasın üçüncü tavuk diye

lakin evde sadece fıstık ezmesi vardı, ben de tozlar çözünecek kadar su koydum böyle yoğun macun oldu, ezmeyi de kattım tadı falan snickersa beş basar da yalaya yalaya yemem gerekicek bunu, su mu fazla yulaf mı yok neden böyle ?
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:
su mu fazla yulaf mı yok neden böyle ?

Su fazla. Yulaf yok. İki faktör de birleşince öyle macun olmuş. Suyu çooook azar azar koyman gerekiyor. Azcık kaçırdığın anda yapışıp kalıyor sardığın kağıda.

Şurdakine göre yapınca iyi oluyor. Yulafları blender'a koymak şart değil tabi.

http://www.youtube.com/watch?v=0oRCgnbnq78
Sosyal ağlarda paylaş

Tınlamadıkça saçmalamaya devam ediyor adam ilginç şekilde. Akıl, fikir...

Mirage, Dymatize hakkında genelde iyi yorumlar okuyorum. Açıkçası ON'i severim firma olarak. Şuana kadar memnun kalmadığım ürünü olmadı. Açıkçası arasında fiyat farkı yoktu aldığım yerde. Bende bunu tercih ettim. Hem sonuçta whey protein tozu ikiside. Çok büyük fark beklemiyorum.

Glutamine için bir çok alternatif vardı, yine gittim güvendiğim için ON tercih ettim. Ama arada denemek lazım farklı ürünler.

Buarada glutamine bakarken şundan vardı. Almadım biraz tuzlu diye. Aklıma takıldı ama.
http://www6.netrition.com/mhp_glutamine_sr.html
12 Saat olayı çok iyi aslında. Dükkandaki profesyonel vücutçu arkadaş çok tavsiye etti. Bakalım başka zaman artık :)
Sosyal ağlarda paylaş

ülkücü glutamine...neyse şaka bi yana. Glutamine de Twinlab öneren de var baya. Optimum protein tozunda cidden kaliteli bir marka. ha Muscle tech, ultimate nutrition falan pek fark ediyormu öle gözle görülür. Hayır. Bazı insanların alışkanlıkları var. Kullandıkları markadan başka bişi kullanmak istemeyen. Anlayışla karşılamak lazım. Ben ne marka olsa alırım o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Dymatize'ı açtım bugün. Optimumdan daha hızlı karışıyor. Tadı da gayet güzeldi. Porsiyonda protein miktarı aynı. Bunun üzerinde bilmemne enzimi eklendi daha hızlı kana karışır falan diyor ama yemedim. Önümüzdeki ay optimuma dönerim yine ben. Kendimi ihanet etmiş gibi hissediyorum :D Uzun bir birlikteliğimiz vardı.

Glutamine konusunda twin lab'e bakarım. Bu ülkücü ürününü çok övdü ordaki arkadaş, araştırdım biraz 12 saat salınım falan diye çok övmüşler. Review'lara bir göz atıyım iyice tekrar geri dönerim.
Sosyal ağlarda paylaş

la ben salak gibi optimum alıyomuşum burda mirage söyledide baktım syntha6 falan filanda aynı fiyatmış bi dahakine onları alırım dfbdfbv

zaten şu an mavi sıçırtan dana proteinim var ama ülkücülerin weight gainerını kullanıyorum bitek protein olarak. low gi filan yapmış adamlar tadıda güzel. ismide güzel "up your mass" dfgdfbd
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...